Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Domaniów


marek2633

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poprawiła sie sytuacja na Zalewie sytuacja z rybami .

Ostatni raz jak tam bylem to bral leszcz i jaź to było w czasie zawodow i brania byly bardzo slabe .

Jaką zanęte proponujecie tam na zawody i jakie dodatki ja używam zanet Marcela VDN

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To na Domaniowie chyba wodę spuścili bo nikt się nie kwapi żeby coś z namiarami napisać :evil::roll: Zainwestowałem nawet w mapkę zbiornika, a tam ani jednego telefonu do gospodarzy jakiegoś pomostu czy pokoi gościnnych, zacznę wierzyć że to pustynia pod względem infrastruktury:???: Chociaż na mapce są zaznaczone wypożyczalnie łodzi i ośrodek z pokojami gościnnymi, tylko telefonów brak :!: Tak bardzo "dokładne" opracowanie jak wiele w naszym ... ech ma ktoś telefony do gospodarzy obiektów na Domaniowie :?: Proszę o podanie może na PW jeżeli nie chcecie na forum :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

jest w Domaniowie jakaś mini baza rekreacyjno-turystyczna przy tamie gdzie było zakwaterowane kilka osób oraz odbyło się wręczenie nagród na Euro Carp 2005. Keja również jest tylko niewiem kto nią włada ale kilka żagłowek oraz motorówek jest tam wodowanych. Postaram się złapać jakiś namiar tel i podesłać tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki zamiar wybrac sie na to jezioro i mam kilka pytań

1)Mam 17 lat ale nie skończone czy musze wnieść opłate za połów??

2)Czy musze miec jakies pozwolenie na łódke czy moge tylko wypożyczyc i łowić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki zamiar wybrac sie na to jezioro i mam kilka pytań

1)Mam 17 lat ale nie skończone czy musze wnieść opłate za połów??

2)Czy musze miec jakies pozwolenie na łódke czy moge tylko wypożyczyc i łowić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam

Zostało mi 2 dni urlopu i tak się napaliłem na jakieś wędkowanie. Na Domaniów mam 20 kilometrow. Pytanie moje jest następujące - czy sandacz podchodzi na odległość rzutu z brzegu? Jak nie w dzień to może w nocy? W którym miejscu miałbym szansę na złowienie sandaczyska?

Zamierzam opłacić składkę dla niezrzeszonych 30 zl do tego 20 zł za Domaniów. Gdybym wykupił łódkę to w tych 30 zł opłaty dziennej mam juz spinning czy muszę zrobić dodatkową opłatę ?

pozdrawiam wszystkich a szczególnie kolegów z irlandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sandacze biorą głownie w godzinach 21 00 - 24 00 , 2 00- 5 00 a miejscówki jak najbardziej wysuniete miejsca jak chcesz rzucac z brzegu i jeszcze mozesz rzucac z wody jak mozna wejsc do niej na jakies 5-8 m zawsze to kilka metrów dalej :mrgreen: ale wieksze sznse są jak sobie wywieziesz np. łódka , ponton na 100-150 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze wywózka jest nielegalna.

Byłem w piątek na łodzi - kopytka - obrotówki i nic. 8 godzin biczowania z łodzi i NIC. Za łódkę z silnikiem babeczka zaśpiewała 20 zł za godzinę. Konkurencja juz lepiej bo 70 zł za dzień. Jutro wracam do Dublina. Nowy KIJEK MUCHOWY i czas zacząć przygodę z pstrągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zarejestowany ponton lub łódke i i masz opłate na połów z łodzi to chyba jest wszystko legalnie.

ja byłem z soboty na niedziele i na radomce 3 Jażie a na Domaniowie 4 leszcze i 2 Karpie takie po 38 cm :mrgreen:

Obok mnie stało 2 kolesi i złapali jednego sandacza a drugi im sie spioł przy cholowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Jeśli chodzi o Domaniów to chcialem powiedzieć iż od dluższego czasu po naszym mieście chodzi fama że na tym zbiorniku dokonywano kradzieży ryb przez bliżej nie określony czas, rybe odlawiano przy zaporze i dokonywali tego ludzie zajmujący się pilnowaniem porządku na tym zbiorniku. Trwalo to ponoć dość długo dopuki nie zatrzymano tych osób! (powtarzam to co słyszałem od wędkarzy czy też właścicieli sklepów wędkarskich) nie wiem ile w tym prawdy ale faktycznie duża ryba jakby przestała brać, mówie o drapieżnikach jak i o białej rybie. Przeważnie wędkuje na Wiśle ale na Domaniowie też często jestem i łapałem tam duże leszcze ponad 2kg, karpie, bardzo ładne jazie no i drapieżnika którego było tam sporo. Dla porównania powiem, że jeszcze trzy sezony temu mój kolega z łódki na gumy złapal przez cały rok około 70sztuk sandacza i szczupaka, podchodził też duży leszcz, karp, amur, lin itd.. Jednak co roku jest coraz gorzej. Nie wiem czy wędkarze wyłapali już tą rybe czy faktycznie mial na to wpływ ten proceder o którym wspomniałem na początku.

Zobaczymy jak bedzie na wiosne, czy ruszy się duża ryba bo w tym sezonie brały same leszczyki po 20-30cm, sporadycznie trafial się duzy leszcz taki 2kg, no i na poczatku sezonu ładne jazie ale to nie trwało dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

własnie, ja tez chcialbym sie dowiedziec jak zlokalizowac spod lodu leszcza w Domaniowie, na Siczkach jest to problem a tu to nie wiem chyba tylko echosonda w gre wchodzi, lowic lepiej od strony kamieni na glebokiej wodzie czy raczej po drugiej stronie od plazy?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.