Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Filmy wędkarskie


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
ps. Jazik pierwsza klasa! :razz:
kawał Rybki - Woow :mrgreen: Bardzo Fajny Film :wink:

Będą i dużo większe- choć nie jazie :wink:

artech, bardzo dobry zwiastun. Ekstraklasa pod każdym względem. Bardzo dużo wnosi dobra jakość, która wynika z profesjonalnego sprzętu. Aż trudno uwierzyć o ile ładniej wygląda świat nagrany bardzo dobrym sprzętem i z drobnymi efektami dodatkowymi. Przekonałem się o tym kiedy widziałem sposób i efekty pracy profesjonalnej ekipy kręcącej filmy reklamowe.

Moim zdaniem o świetnej ocenie tej produkcji decyduje: 30% - jakość sprzętu (łącznie z oświetlającym), 30%-piękne ryby, 20% muzyka, 20% montaż.

Przypuszczam, że pełna wersja będzie przeznaczona do sprzedaży na DVD? Chętnie bym obejrzał całość :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Panowie co za filmik! mistrzostwo,tak sobie go własnie porównałem do tych moich wypocin filmowych i... posmiałem się troche,jeżeli powstanie dalsza część tej produkcji,wrzućcie tu,jeszcze raz graty ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Moim zdaniem o świetnej ocenie tej produkcji decyduje: 30% - jakość sprzętu (łącznie z oświetlającym), 30%-piękne ryby, 20% muzyka, 20% montaż.

"

No niby tak,ale ja bym wspomniał o samym operatorze ,który swoja robote też dobrze wykonał. Nic nie da "hiendowski" sprzet w rękach laika

Trailer bomba!Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak,ale ja bym wspomniał o samym operatorze ,który swoja robote też dobrze wykonał. Nic nie da "hiendowski" sprzet w rękach laika

Jasne. W drugą stronę podobnie- nawet mistrz bez dobrego sprzętu nie uzyska takiego efektu wizualnego.

Hol suma jest mega jak i pozostałe filmy :wink:

No akcja ostra :mrgreen: Kolega sporo ryzykował, ale rozumiem, bo sam miałem takie akcje i wiem co się wtedy czuje. Dwa razy właziłem za sumem- wynik 1:1 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Panowie ktoś się orientuje gdzie można obejrzeć w pełnej wersji ten o to film odcinkowy

nazywa sie Catching The Impossible i jest produkcji Brytyjskiej,niesamowicie pokazane jest tam wędkarstwo :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś się orientuje gdzie można obejrzeć w pełnej wersji ten o to film odcinkowy
nazywa sie Catching The Impossible i jest produkcji Brytyjskiej,niesamowicie pokazane jest tam wędkarstwo :mrgreen:

swietna seria :) niesamowite ujecia natury, piekne ryby (np szczupak prawie 20 kg w 8 odcinku). Chyba najlepiej zrealizowany program wedkarski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Panowie a tak z innej beczki :) pytanie do aktywnych filmowo podczas własnych wypraw.Jaki macie patent na własnoręczne filmowie np podczas spinningu tak aby kamera towarzyszyła nam przez cały czas i podczas łowienia i w ruchu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaceen napisał:

wpisz w wyszukiwarkę /go pro hero 3 akcesoria/ i tam może znajdziesz odpowiedź

Owszem, gotowe, świetnej jakości i pod wodą kręci!!! Ale ja bym tyle kasy za to nie dał - szkoda by mi było wydać na kamerę 1000 zł :shock:

Rapa-man napisał:

Jaki macie patent na własnoręczne filmowie np podczas spinningu tak aby kamera towarzyszyła nam przez cały czas i podczas łowienia i w ruchu

Podczas wędkowania lubię nieraz coś nakręcić a potem wrzucić na You Tuba. Z początku filmowałem ze zwykłego statywu ale to jest udręka wlec go cały czas za sobą!!! Z resztą tak jak słusznie zauważyłeś jakość ujęć jest o niebo lepsza gdy kamera podąża za naszą głową a jeszcze do tego jak nie przeszkadza nam tow łowieniu to jest już całkiem super! Bardzo długo się nad tym zastanawiałem ale w końcu udało mi się znaleźć bardzo proste, wręcz prymitywne rozwiązanie. Niestety ale sprawdza się ono tylko gdy kręcę komórką :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Wiem że istnieje ten cały go pro,ale nie mam kasy na takie zabawki,wolałbym pudełko doposażyć za tą kasę,myślałem że ktoś zna jakieś patenty ze zwykłą kamerką,no nic pozostaje statyw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.