Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rodbuilding - Konstrukcja wędzisk


Mike_Mil

Rekomendowane odpowiedzi

z nicią jest tak,że podejdz sobie do pierwszego lepszego szewca....nie dosyć że mają mocne nici,to jeszcze kolor jaki sobie wymarzysz....no i co im potrzeba-browar i uregulowane

co do lakieru-bezbarwny klej dwu-składnikowy....ja używam distalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
z nicią jest tak,że podejdz sobie do pierwszego lepszego szewca....nie dosyć że mają mocne nici,to jeszcze kolor jaki sobie wymarzysz....no i co im potrzeba-browar i uregulowane

co do lakieru-bezbarwny klej dwu-składnikowy....ja używam distalu

:shock::shock:

Zbudowałeś już jakieś wędzisko ??

Nici szewskie nie nadają się do zbrojenia wędek :roll: Tak samo sztywne lakiery i kleje :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no robiłem właśnie w ten sposób....

ale widzę że nie za dobrze...mam teraz spining do oprzelotkowania......kurcze,poczytam sam czym trzeba robić omotki żebym plamy znowu nie dał....

dzięki za info artech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i na naszym forum jest ktoś kto w domowym zaciszu buduje sobie własnoręcznie wędki lub poprawia te fabryczne i może będzie chciał podzielić się z nami swoją wiedzą.

Do stworzenia tego tematu skłoniła mnie rozpoczęta dyskusja w dziale ogłoszenia, którą tu przenoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.