Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach??Kwiecień 2010.


kamionki

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo porażka 2 wędki spławik i grunt, na spławik 8 okonków na grunt 1 branie ,wypróbowałem czerwone ,białe,pinki,chlebek,kukurydze.

miejsce zwirownia wojanów.czas łapania 4h,momentami wietrznie z różnych kierunków, obok goscie po jednym okonku i krasnopiórki dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 295
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No i po pierwszym, poważniejszym wypadzie.

Rzeka Szkarpawa, od godziny 11:30 do 16:30 - na spining nawet puknięcia nie było, okoń żerował, ale nie chciał się skusić na moje przynęty, poza tym pomyliłem wędki i zamiast wziąć wklejkankę na okonia zabrałem "kij od miotły", na którym nie czułem żadnego delikatnego brania :(

Na spławik, kilka naprawdę ładnych płoci, kilka małych leszczy i jednej 10cm okoń.

Wypad bardzo udany, sezon rozpoczęty, zmarzłem niesamowicie, ale zabawa była przednia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubal czyżby Diaflexy?Ja dwa małe karpiki i trzy podleszczaki.Woda ma 8,5 stopnia więc dopiero się zaczyna (delikatnie bierze drobnica ale sąsiad złowił karpika 50cm więc miśki ruszą wkrótce na żarcie :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A diaflexy, tylko te stare.

U mnie było dosyć dziwnie, bo wypad czysto treningowo-techniczny. Przed przerzuceniem dokręcam hamulec, lekko podcinam i buummmm, musiałem coś podczepić, bo takiej jazdy jeszcze nie widziałem :mrgreen::mrgreen:

Myślę, że elektrownia już te 8,5 stopni przekroczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeden z najlepszych a może najgorszych dni nad wisłą, znależliśmy piękną poprzeczną tame rozsypaną przez zime, dwa pierwsze rzuty i hole dwóch życiowych kleni 50+ niestety obydwie spinki, po jakiejś pól godzinie branie brzany spina się pod nogami.... :-? Podejrzewam że zawiniły tu bezadziorowe haki w moim inveiderze pozaostałości po pstrągach...

No ale nic miejscówka będzie jeszcze lepsza jak spadnie troche wody i się wyklaruje...

ahh te klenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Wisła w Warszawie na wysokości lasku bielańskiego ... Metoda połowu : Feeder !!!

Nieskończona ilość brań ... Głównie leszczyki ok 0,75kg oraz sporo ładnych płoci !!!

Niestety wszechobecny SYF spływający wraz z prądem skutecznie zniechęcał do łowienia ... To normalnie wstyd żeby takie rzeczy się działy w tym kraju ... !!! Pomimo w miare udanego połowu więcej tam raczej nie będę wędkował !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i Dziś Narew W okolicach pomiechówka efekty : krąpiki , leszczyki , jelce, a na brzegu torpeda :

3fd4cc6cfeaab805.jpg

Pełniejsza relacja w Dziale Łowiska Ogólnodostępne / Mazowsze / Narew

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.