Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach??Kwiecień 2010.


kamionki

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 295
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Bakcyl, katar złapany w czwartek i spotęgowany w piątek - oczywiście jedno i drugie na rybach.

Kolega mnie wyciągnął na zaporówkę Szałe, przestrzegłem go, że raczej nie połowimy - prognoza mówiła o zdecydowanym wzroście ciśnienia w godzinach naszego wypadu - ale chłop chciał koniecznie z domu wyfrunąć - teściowej umknąc, a mnie specjalnie nie trzeba namawiać na wypad nad wodę, a jeszcze podwózka gwarantowana, więc... :-)

7:00 - 1013hPa, 11:00 - 1024hPa.

Antycypowałem słusznie - żadnego pyknięcia w miejscówkach bankowych, znajomy w końcu się zirytował i przeszedł na spławik, co przyniosło Mu kilkanaście płotek w niecałą godzinę.

...nowy spinning wciąż czeka ryby, w czwartek się może gdzieś ruszę.

Katar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni jeżdżę na Radunie zkusił mnie kolega który wyciągną przez 3 dni około 6 płoci po kilo każda 2 psrągi 45cm jazie ponad kilagramowe niektóre 2 i klenie to samo co Janie

Byłem 2 dni bez brania a dziś płoć 35cm i pstrąg 35cm i dwa klenie 30 i 40 cm;)) W sobotę jadę znowu oczywiście rybki wypusciłem tylko kumplowi dąłem klenia bo mnie prosił i prosił ;p

Z następnego wypadu będą fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie godzinki ze spinem nad Wisłoką, kleń 40cm i świnka 45cm, masa wyjść głównie świnek ale brania bardzo delikatne, podskubywanie woblerka lub trącanie pyskiem albo po prostu chybione ataki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeden z najlepszych a może najgorszych dni nad wisłą, znależliśmy piękną poprzeczną tame rozsypaną przez zime, dwa pierwsze rzuty i hole dwóch życiowych kleni 50+ niestety obydwie spinki, po jakiejś pól godzinie branie brzany spina się pod nogami.... :-? Podejrzewam że zawiniły tu bezadziorowe haki w moim inveiderze pozaostałości po pstrągach...

No ale nic miejscówka będzie jeszcze lepsza jak spadnie troche wody i się wyklaruje...

ahh te klenie....

Gratuluje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis z rana 5 ,15 wyjazd,nad woda juz przygotowany o 5,50.Zimno mroz,chyba z -3 :shock: z przelotkek co chwile trzeba sciagac lod,zimno :mrgreen: ale co jakis czas branko, a kiedy slonko wyszlo to rybka przestala brac :mrgreen: Posiedzialem do okolo 11 godz na koncie zaledwie 7 ploci w granicach 22cm.W poniedzialek kiedy byla cieplejsza noc okolo 5-6 st.i bylo pochmorno rybka bardzo dobrze brala,dzis lipa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel332, a gdzie Ty tam wedkujesz,i czy sporo czasu poswiecasz na Pilchowice ? i czy zagladasz na rzeke ponizej tamy w Siedlecinie? tam sie laczy bodaj ze z doplywem rz.Kamienna.Mieszkalem jakiegos czasu,ale to dawne dzieje we Wleniu i jezdzilem po tych zakatkach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel332, a gdzie Ty tam wedkujesz,i czy sporo czasu poswiecasz na Pilchowice ? i czy zagladasz na rzeke ponizej tamy w Siedlecinie? tam sie laczy bodaj ze z doplywem rz.Kamienna.Mieszkalem jakiegos czasu,ale to dawne dzieje we Wleniu i jezdzilem po tych zakatkach. :wink:

ostatnio na pilichy nie jezdze bo jest woda w lesie( jak co roku) i nie ma jak siedzieć ale jezeli już jade(częśto) to albo w okolice mostu kolejowego w zatoce,albo koło przystani ale najczesciej jadę od strony wrzeszczyna na skały lub świerki Swojego czasu jeżdziłem na zatoki niestety od jakiś dwóch lat ryby tam nie ma- uciekła z tamtą czy jak?nie wiem myślę ze jakaś woda zatruta ze ją przepłoszyło

na siedlęcin zaglądam-na perłe od kładki w górę lub na siedlecinie jak jest most przez rzeke to jakiś kilometr niżej na takich "polanach" w lesie.

Ogólnie spuszczali wodę na siedlęcinie do wrzeszczyna 2 lata temu celem pozbycia się mułu tj pogłebienia ,i jak zwykle spierniczyli temat ryba poszła niby na pilichy, coś tam potem zarybiali ale nim stan poprzedni wróci to wiele wiele wody musi upłynąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.