Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich. Mogę wam napisać, że nie potrzeba więcej niż 2 kg zanęty żeby łowić goczałkowickie smoki. Ja nęcę nie więcej niż 2 kg dziennie i to nie codziennie tylko dwa dni przed zasiadką. A efekty? 5 wypraw (dzień i noc) 5 amurów od 8 do 19 kg średnio 15,5 kg oraz 5 karpi od 8 do 12 kg - 5 wypraw!. trzeba tylko wiedzieć na co lowić, gdzie i na jaki sprzęt. Ale to już teraz ogólnie dostępna wiedza- zapewniam:). Powodzenia nad wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mogę wam napisać, że nie potrzeba więcej niż 2 kg zanęty żeby łowić goczałkowickie smoki.
trzeba tylko wiedzieć na co lowić, gdzie

Pewnie, że dwa kilo wystarczy (pod warunkiem, że łowisz tam gdzie inni wrzucali worami) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów :grin: mam zamiar wybrac sie w tym tygodniu na jakies 2 -3 nocki na jeziorko. w zwiazku z tym mam pytanko - czy rybka współpracuje? :wink: jak wasze doswiadczenia jesli ktos był tam w ostatnim czasie? pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów :grin: mam zamiar wybrac sie w tym tygodniu na jakies 2 -3 nocki na jeziorko. w zwiazku z tym mam pytanko - czy rybka współpracuje? :wink: jak wasze doswiadczenia jesli ktos był tam w ostatnim czasie? pozdrawiam :wink:
Byłem z kumplem w piątek na nocce i słabiutko kilka (może 7) leszczyków,karaś i niemiarowy sum.Jak na to jezioro wyniki kiepskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja mam pytanko zwłaszcza do ds-fan, czy wiesz co się teraz dzieje na Goczałach?

Niastety nie wiem,.dopiero w sobote planuje uderzyć na nocke,już 2 tygodnie nie łowiłem

A i ja mam pytanie do stałych bywalców. Będąc 2 tygodnie temu na nocce złowiłem 40 cm sumka(europejczyka)niewiem czy to przypadek był??jak tam jest z tym dużym sumem?czy jest go na tyle dużo że warto sie na niego nastawiać czy są raczej śladowe ilości??.

i jeszcze jedno tak dla pewnosci mozna lowic w nocy z 17 na18 lipca!?
Tak z piątku na sobotę można ,chyba nawet z soboty na niedzielę bo w regulaminie jest napisane że w weekendy od piątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,chyba nawet z soboty na niedzielę[/quote

Na pewno,bez chyba.Co do brań to słyszałem,że lipa,nie dotyczy zanęcanych miejscówek.Moim zdaniem poprawi się w przyszłym tygodniu.Ps.sypię od poniedziałku,w niedzielę sprawdzę co odwiedza "moją stołówkę" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Byłem na nocce z piątku na sobotę i bardzo słabe brania i nie tylko u mnie ale u wszystkich wędkarzy którzy obok mnie siedzieli po rozmowie z nimi twierdzili ze tak słabej nocki dawno nie było. Brania zaczęły się od godziny 7 rano. Brania tuż po zarzucie ale brały leszcze od 20-40 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy po wędce. W tym roku na zbiorniku wszystko się pozmieniało. Biała ryba przestała w nocy żerować. Karacha i Lechola można ustrzelić w ciągu dnia, najlepiej jak fala pod kije wali i czym większa tym dla brań lepiej. Brania po nocce zaczynają się jak pisał dzajas od godziny 7.00. Ja na Goczałkowice zawsze jeżdże na 3dni tj. od piątku do niedzieli. W nocy proponuje wrzucić zestaw z rosówką. Dla tych któży lubią się drzemnąć radze wyregulować hamulce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,byłem na nockę z piątku na sobotę na Wiśle"Goczałkowickiej".Łowiłem na nęconym miejscu,ale nic poważniejszego nie odwiedziło "mojej rybiej stołówki".Natomiast bardzo współpracowały leszcze,takie "łopaty"średnio 50cm,do wieczora brały na zestawy włosowe,a w nocy na całe wielkie rosówki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dziś znowu lipa.Tylko leszcze 50+ sztuk 6 i jedno branie na które się czeka,a zdarza się gdy jest się zajęty czym innym :sad: .Otóż branie pulsacyjne i przytrzymanie pod kijem,a następnie odjazd na wolnej szpuli ok.10m,po zacięciu tylko targnięcie i luz :mad: .Cóż sypię dalej i czekam na więcej takich brań :mrgreen: .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) pytanie do kolegi Diaflex:) gdzie teraz najlepiej usiasc zeby zlapac jakas rybcie? ja osobiscie rybek nie zabiram ale milo jak cos sie zlapie :razz: z racji braku czasu bylem na rybkach kilka razy i nic specjalnego nie polapalem :cry: a wiec? jeziorko? wisla? mzoe na kanale? bede wdzieczny za pomoc sasiadowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,to jest trudno powiedzieć gdzie usiąść.Wisła jest pewniejsza ze względu na wiatr,ja jeżdżę na lewą stronę w Strumieniu(wzdłuż kanału) i jest tu kilka ładnych miejscówek.Na jezioro jak jadę to łowię przy pompowni Frelichów.Jeśli chodzi o kanał to wiosną ma powodzenie,teraz nie widzę tam wędkujących.Ładne miejsca będą dostępne od 15 sierpnia przy pompowni Podgrobel.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie bylem juz dlugo ale jezdzilem na poczatku lipca regularnieno i duzymi leszczami to moglbym sobie piwnice wypelnic - tak upierdliwej ryby jeszcze nie widzialem - nieraz lapalismy na 2 wedki i wygladalo to tak ze ja zakladalem i zarzucalem jkedna a kumpel w tym czasie wyciagal leszcza na drugiej i tak w kolko - braly na wszystko od pinki do kulek proteinowych :/ co do suma to tez ostatnio na nocce takiego malucha wyciagnelismy no ale czesto cos poterznego walnie. Pare wegorzy siadlo, jakis karpik no i kilka ryb sie wypielo - wsumie co zajade to zlapie cos fajnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam koledzy dzieje się coś na goczałach?

Ponoć dalej wali ten upierdliwiec karaś ,kumpel w 2h 6kilo złowił niestety niezbyt wielki ot taki po 30cm a 2 tygodnie wstecz to znajomek 20kg karasia miał ,ale to tak dopiero od 1 w nocy i dziwne od str. Wisły sam karaś (no w 90%) natomiast od str.Zarzecza sam gruby lechol pod 60 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Byłe wczoraj na Goczałach od 6 od 13 pogoda nie dopisała ogromna fala i deszcz! z rybami słabo karasia w ogóle nie złowiłem a byłem od strony Wisły ale mogło to być spowodowane tym że w ogóle nie było widać brań jedyne pewne branie miałem jak mi spadła wędka z podpórek wciągana przez leszcza 50cm a tak to w ciemno małe leszcze i płocie. A tak w ogóle nie wiecie czy są może jakieś działki do sprzedania nad samym jeziorem od strony Wisły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Łowie na goczałach od wiosny tego roku i dosyć często praktycznie co 2 tygodnie i jeżdzę także na nocki. Drobnicy jest w cholere!! Leszczy, Karasi, Płoci, Krąpi... Na nocce zwykle tak 2 wegorze sie trafiały rzadko było zebym nie złowił żadnego :grin: ale jezdziłem na necone miejsca zawsze mam jeden kij zarzucony na proteine i za chiny ludowe karpia czy Amura nie idzie złowić... powiedział by mi ktoś gdzie mogę jakiegoś karpia wydłupac na goczałach?? ja łowię od strony Chybia na korzeniach albo we frelichowie nie daleko przepompowni.... A tak na marginesie byłem wczoraj i małych okonkow na spina 12 złowiłem 4 nie wymiarowe szczupaki i leszcze itp na grunt... :neutral: Pozdro i czekam na odp o tych karpiach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.