Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
55 minut temu, janek029 napisał:

Takie szybkie pytanie

Spinning na goczałach tak jak na pzw Katowice na wodach stojących od 30.04??? Na kanale pełno spiningow zato na jeziorku nikogo nie spotkałem...

Nie, możesz chodzić na okonia kiedy masz ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, relacja z 4 wypadów na rzekę Wisłę poniżej zapory. 

Dzień pierwszy, godziny 7-12, 3 płocie 18-22cm, najlepszy wynik spośród wędkujących tego dnia, potem wędkarz obok płoć 28cm i mały leszcz, reszta wędkarzy nic.

Dzień drugi godziny 12-15, 4 płocie 18-25cm, 2 okonie 18cm wędkarz obok 1 karaś 30cm, reszta wędkarzy nic. Dodatkowo kontrola STRAŻY RYBACKIEJ.

Dzień trzeci godziny 6-12, 5 płoci 18-25cm, dosłownie masa okoni większość 20-25cm. Jedną trzydziestkę udało się złowić i jednego 28cm, wędkarzy tego dnia nie było.

Dzień czwarty 15-18, ok. 10 okoni  17-27cm, nic poza tym. Jeden wędkarz, którego widziałem wyciągnął siatkę z dużą ilością raczej drobnej ryby. 

Dowiedziałem się także od jednego wędkarza, że na zatoczce na jeziorze obok rybaczówki, jednego dnia brała masa płoci, od takich 10cm do 30cm, podobno aż koledze wędkarzowi brakło robaków przez te małe płocie. 

To tyle ode mnie w podsumowaniu pierwszych dni na rybach w tym roku, życzę wszystkich połamania! Byle na rybie :D

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ktoś coś łowi i i się tym dzieli, ja też  miałem 2 wypady ostatnio po 2 godzinki ale łowiłem batem celem była płoć która nadal bierze choć zdarza się ze przez jakiś czas nie ma brań. Zauważam aktywność w wodzie za chwile będą brały karaski i linki nawet trafiłem 2 wczoraj co u mnie raczej rzadko się zdarza w szczególności na tej wodzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panowie gdzie biegacie z spinem od strony Zabrzega??wiadomo Kanał poniżej zapory,zatoczka/bobrowisko

a może polecicie jakies miejsca dalej w strone chybia strumienia?lub zupełnie cos innego ....

Zarzecze niestety bez drapieżnika tam tylko wzdręga i sumik karłowaty panuje w tym sezonie.

Jeżeli ktoś chciałby pospacerować za drapieżnikiem to pisać na piv

jest jeszcze kika miejsc gdzie można spotkać szczupłego i sandała tylko trzeba sie z nim umówić na określana pogodę i porę dnia :)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Wszyscy siedzą na brzegu intensywnie wyciągając Goczałkowickie rybki.Rybki z gruntu i spina są narzekać mogą ci, co nie łowia.

Pany kto się pisze ja wspólne wędkowanie poniżej zbiornika w Zabrzegu??Spining jak i grunt najlepsze efekty sa o świcie.

więcej info na PIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.