Skocz do zawartości
tokarex pontony

plecionka


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szyszek, to nie jest podroba :wink::!: Sam za poleceniem kolegow kupiłem dobrze i tanio Power Pro zielona 130m jakos za tyle kasy i jestem zadowolony. To nie znaczy ze tania to podroba, tylko widac jak prawie wszedzie zdzieraja z nas podwojna cena :evil: Kupuj bedziesz zadowolony, aha i nie odzucaj odrazu zoltej bo po krotkim czasie uzytkowania sam ztwierdzisz ze zolta to dopiero byłby wypas... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dlaczego tak promujecie power pro? Ja dalej będę się upierał, że Berkleya lepszą plecionką jest Whiplash Pro. Dużo łapię i często w totalnych zaczepach gdzie kilka razy dziennie zrywa się całe zestawy na podwodnych drzewach i daję sobie obciąć narząd że whiplash jest przy mniejszej średnicy jest mocniejsza od power pro.

Specjalnie stosuję haki które przy zaczepie jak się bardzo mocno ciągnie się rozprostowują aby nie tracić za dużo sprzętu. A i tak power pro potrafi się zerwać. Ja rozumiem, że małże przecinają ale ...

I jeszcze dodam że jak stosowałem na przypony whiplasha a główna była power pro o większej dużo średnicy i wytrzymałości to rwała się ta power. I to na rzece gdzie wiem że nie było małży aby przeciąć główną gdzie był wysoki brzeg i jedynie hak trafiał na zaczep. Nie mówiąc już o właściwościach. Ale o tym pisałem wcześniej.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany i panie mam takie pytanie. Jaka srednice plecionki kupic. Bedzie pod kijek do 30g, lowie przedewszystkim na obrotowki nr.3,4 wobki od 5-9 cm, oraz gumy 7-10cm na glowkach 7-12g, raz na ruski rok 20g. Lowie wzdluz trzcin, i czesto zdarz sie o nie zachaczyc, wiec przydalo by sie zeby miala odpowiednai moc by moc to wyrwac. Ryby raczej szczuply, zdarz sie okonek ale traktuje go tylko i wylacznie jako przylow prz takim lowieniu. Prawdopodobnie bedzie to PP ewentualnie Tuf Line, wiec co radzicie ? :?::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

sandacz ja radzę grubiej - 0,16-0,18 :wink: Polecam PP choć łowię nią ponad miesiąc nie mam do niej zastrzeżeń, oprócz węzła - trzeba robić podwójny :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory spieszylem sie. Chodzi mi o to czy przy tej srednicy taka balszka 6g da sie kawalek rzucic. Bo wiadomo czy mniejsza srednica tym dalsze rzuty, na zylce 0.22 byl w miare ale jak przeszedlem na 0.20 byl ok. Moze moje pytania sa gluie i nieuzasadnione ale jak juz pisalem nie ma doswiadczenia przy plecionach a nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

sandacz odległość powinna być do przyjęcia :smile: Powinno być coś na styl żyłką 0,20-0,22, chociaż mówią, że plecionką machnie się bliżej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie :razz: a i jeszcze jedno - widzialem ze miels plecione fluo, wiem ze o wiele latwiej sie na nia lowi ale czy nie zauwazyles jakiegos ujemnego wplywu na brania :?: Wlasciwie to nie wiem po co sie o to pytam skoro "moja woda" jest wielkim brudnym syfem ale dla spokoju ducha wola zapytac. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj power pro berkleya! Na spining testowałem ostatnio co prawda też power pro ale innej firmy. Innovative textilies cieńsza od power pro berkleya wielokrotnie i 8kg udźwigu przy grubości włosa. Sprawdzałem na zaczepach;-) bo do rybki nie miałem farta. Wielu wędkarzy chwali berkleya power pro jak wielu melomanów kolumny altus 110. Ale czasy się zmieniają co rok wychodzi coś nowego. Panowie idźcie z duchem czasu. Co chwila wszystko się zmienia. Po co kupować coś co było dobre kilka lat temu jak technologie już się zmieniły. Nie można bazować na odczuciach sprzed 3 lub 4 lat.

A jak już nie można kupić bo nie wszędzie są innovative textilies to kupujcie berkleya ale whiplash pro. Ostatnio podałem że kosztuje 120 zet za 280 metrów. Niestety pomyliłem się. Kosztuje 150 minimum. Czyli macie lepszą o niebo plecionkę za 50 zet za prawie sto metrów. Na spining wystarczy 50 plus podkład. Czyli można odsprzedać kumplom trochę metrów. Ja tak robię. Kupuję szpulkę i moi koledzy odkupują odemnie po sto lub więcej metrów. I wszyscy bardzo chwalą !!! Panowie litości nie power pro berkleya to nędza naprawdę. A już na spining katastrofa!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dałem ciała !!!:( Dokładnie sprawdziłem teraz i ... niestety macie rację.

Miałem przewiniętą na szpulkę od power pro plecionkę fire line berkleya.

Bardzo przepraszam za zamieszanie . Wybaczcie mi.

Będę teraz bardziej uważał.

Czyli wracając do tematu nie kupujcie fire line to złom :)

Jeszcze raz sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-PuS-, :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: to się uśmiałem

sandacz, z PP 10 lb stanowczo wystarczy, jeszcze lepiej jak byś znalazł plecionkę Stren przy tej samej mocy (10 lb) jest cieńsza od PP. trzeba jednak pamiętać o dobrym węźle, najlepszy jaki znam to ten z książeczki PP nazywa się UNI.

a8d6d52390ef221dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.