Skocz do zawartości
tokarex pontony

Tydzień nad wodą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Planuję na początku czerwca wybrać się na tygodniowy urlop nad wodę. Może ktoś z Was poleci mi jakieś interesujące łowiska z pobliskim noclegiem (preferowany mały domek campingowy). Najbardziej chciałbym się wybrać w zachodniopomorskie lub zielonogórskie.

Wszelkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Co ci mogę polecić to Jezioro Przybiernowskie w miejscowości Przybiernów.

tu znalazłem noclegi: http://meteor.turystyka.pl/noclegi,przybiernow,0.html

Co odemnie. Byłem tam 2 razy z żywcówką ale z brzegu ani jednego szczupaka ;p. Dodam, że było strasznie zimno i wiał ostry wiatr. Jednak jezioro bardzo ładne.

Pomostów wędkarskich naliczyłem co najmniej 30!!. Ludzie z koła dbają o nie, pomosty są solidne dojścia też bezproblemowe ( nie trzeba nawet gumiaków). Niestety z opisów wynika, że zarówno szczupak jak i sandacz siedzą w okolicy wyspy na tymże jeziorze.

Jak przyjechałem wisiało pełno starych kartek, że 1 maja odbędą się zawody jakiegośtam koła i proszą o niezajmowanie stanowisk. Jak byłem tam drugi raz za 2 dni wisiały już nowe kartki że w sobotę zawody dla zakładów pracy.

Blisko stamtąd masz nad jezioro Czarnogłowy. Blisko także do Wolina i nad dużą rzekę Dziwna. Co do dziwnej to można zapolować na szczupaka, płoć z gruntu. Aaaa i to czego ja już po prostu nie cierpię to okoń. Okonia na Dziwnej jest od groma ale są to małe, niewymiarowe sztuki. Jak ktoś myśli, że połowi sobie rekordowe okazy to się myli. Obecnie zostały same maluchy i polują na drobnicę aż się woda gotuje. Są też bolenie ( lub był jeden bo widziałem jednego wędkarza co go złowił). Spławy szczupaka/bolenia widziałem ale ani myślał się złapać. Jak lubisz łapać małe okonki to możesz się wybrać. Dużych tam nie ma i nie będzie bo wędkujący tam biorą każdą sztukę i jeszcze się dziwią, że dużego okonia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu, Dziwna w Wolinie i gęsto obsiadający brzeg miejscowi polujący na co się tylko da to widok który zawsze mnie zniesmacza, brzdac81, jeżeli do Wolina, to tylko na Festiwal Wikingów. W zach-pom. polecam pojezierze Drawskie - mapa, internet, i znajdziesz coś ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.