Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam od siebie, że ze spotkania wróciłem cięższy;) przynajmniej o kilogram metalowej biżuterii. Dziękuję Ventusowi i Peekolowi. Tak to jest, gdy się wspomni o jakimś cichym marzeniu, że coś w sezonie chciałoby się osiągnąć, to zaraz od kolegów jest solidne wsparcie:)

WP_20200201_11_51_06_Pro_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.94e13b612ff9d8e7014ff53d5f178089.jpg

WP_20200201_11_51_16_Pro_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.061bf2ce8e57561cfc3b50b85688cacb.jpg

WP_20200201_11_51_29_Pro_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.5353f032d4a440d4a8354028da8758b8.jpg

WP_20200201_11_51_43_Pro_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.f01bd20f281f2c0d29408dc596d7da1f.jpg

WP_20200201_11_53_04_Pro_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.e88aa9ab6a22280fb4bcbd75190dfb69.jpg

Pozdrawiam i do następnego:)

  • Lubię to 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mi również miło było się spotkać,poznać kolegów na żywo,porozmawiać,wymiana informacji w takim gronie tylko będzie owocować.dziękuję za spotkanie ,swoją drogą można by częściej organizować takie spendy .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam.
Niedawno zamieszkałem we Wrocławiu i chciałbym po dłuższej przerwie wrócić do wędkowania.
Jestem z okolic Korony, łowię głównie na feedery.
Przez długi czas nie łowiłem i nie opłacałem składek, chcę zapisać się do jakiegoś koła we Wrocławiu. Jakie koło możecie polecić?
W ogóle nie znam tutejszych wód, gdzie warto wybrać się nad wodę w okolicy?
Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Radzinho napisał:

Witam.
Niedawno zamieszkałem we Wrocławiu i chciałbym po dłuższej przerwie wrócić do wędkowania.
Jestem z okolic Korony, łowię głównie na feedery.
Przez długi czas nie łowiłem i nie opłacałem składek, chcę zapisać się do jakiegoś koła we Wrocławiu. Jakie koło możecie polecić?
W ogóle nie znam tutejszych wód, gdzie warto wybrać się nad wodę w okolicy?
Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Napisałem koledze wiadomość na prw.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Nocne spotkanie 2020-09-12

Żeby nie drążyć nadmiernie tematu proponuję miejsce na parkingu przy Jazie Opatowice. Godzina, pierwsza jaka mi przyszła na myśl, to 18:30-19:00? Będzie czas spokojnie obejrzeć przynęty, zagadać i postanowić w którą stronę pójść. Pasuje? Gdyby ktoś nie wiedział, nie znał, to proponuję przycupnąć przy kiosku z biletami na Park Linowy, który nawiasem mówiąc już nie istnieje.

👊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda fajna, towarzystwo w dechę, tylko mocno opadająca woda nie wróżyła nic dobrego.
Dobrą godzinę pogadaliśmy, przeglądnęliśmy przynęty i gdy się ściemniło, to poszliśmy łowić. Brzegi bardzo śliskie i błotniste. Kilka razy ratowałem się prawie pełnym szpagatem, co przy moim obecnym wytrenowaniu, było nie lada wyczynem;)
Do wody leciały różne przynęty, od crawlerów, po slidery, whopper poppery, wirujące ogony, gumy, łamańce i klasyczne woblery. Nic. Nic w tym dniu nie miało prawa tam zadziałać. Tylko Budek się wyłamał z towarzystwa i wytargał ładnego klenia na sumowego woblera. Ten, jak trzeba, to na papierek od cukierka rybę złowi:) Gratuluję Piotrze fajnego klenia.
Robiliśmy przerwy na ponowne pogadanki. Trochę o rybach, trochę o polityce, trochę... :))) Zszedłem z wody ostatni po 2:00. Do końca nie było oznak aktywności.
Do następnego. Dzięki koledzy za miły wieczór.
Pzdr., jaceen

  • Lubię to 2
  • Dzięki! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumny z siebie 💪 zabieram z sobą największe przynęty jakie mam , na spotkaniu Jacent tłumaczy i pokazuje swoje skarby , no normalnie szczęka mi opadła  , te moje to normalnie mikro jigi 😭 , Jacent oferował każdemu z korzystania z jego arsenału , fajnie jak zwykle było się spotkać po gadać i powędkować , sumy nie brały ? no cóż jak to na rybach 😜 pozdrawiam Wasyl i do następnego 🍻

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.