Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...
8 godzin temu, jaceen napisał:

A co przeszkadza ustalić dwa terminy? Komu jak pasuje? Na frekwencję z poprzednich lat nie ma co liczyć, ale spotkanie w kilka osób też jest ok.

Mi nie pasuje  - wracam do wrocka 24.07 a chętnie bym poznał kolegów. Połamania życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda tak, że najlepiej mi pasuje  z 16-17lipca . 17-18lipca dopiero po 22:00, albo jeszcze później, gdzieś po 23:00. Ostatnie słowo ma Wasyl1968. Z jego strony padła propozycja, to czekam na ostateczną wersję. Nic nie stoi na przeszkodzie, by poczekać na pozostałych i dopasować się do większości w innym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ten weekend nie pasuje , piekarni nie ma , zależało mi na tym żeby jak najwięcej forumowiczów ( i nie tylko) było ( ryby jak ryby 😜 ale bajera jest zawsze fajna ) ja mam wolne tyko weekendy , termin obojętny ( i tak pierwszy raz w życiu siedzę w czasie urlopy na dupie we Wrocławiu 👿 ) tak że termin dalej otwarty , propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cześć.

Jest ktoś chętny na luźne chlapanie za okoniem w najbliższą niedzielę 15-ego? Kanał Miejski między M.Osobowickimi a M.Trzebnickimi? Piwko bezalkoholowe, poppery, obrotówki, gumki, wtd, cykady, co tam komu pasuje? Godzina 17:00-21:00? Łowcę największego okonia wrzucamy do wody:))) Chętni są?

Zrzut mapy Google

klecina.thumb.jpg.34ec7cbb2e687931710179f9ccb5a022.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wasyl1968 napisał:

czas i miejsce spotkania ?

Dla chętnych na pogaduchy i łyk lemoniady proponuję przy Marinie między 16 a 17-tą. Tam będzie trochę cienia. Kto będzie mógł i będzie miał ochotę, to zacznie łowić wcześniej lub pominie spotkanie i połowi po siedemnastej. Wieczorem wklejamy największe sztuki i wyłaniamy niedzielnego mistrza:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym towarzystwie piwko zawsze smakuje. Godzinę pogadaliśmy o rybach i trzeba było spróbować coś z tego kanału wydłubać. U mnie bardzo słabo. Miałem tylko powierzchniowe przynęty a tego dnia na powierzchni przywiało mnóstwo zielska. Każda próba kończyła się czyszczeniem kotwic. Przy M.Trzebnickim kilka razy okonie poppery podgryzały. Przeszedłem na stronę Leclerca, bo tam było mniej zieleniny i dało się chlapać. Dosłownie na ostatnią chwilę kłapnął woblera boleń pod 50cm. I to wszystko, co udało się wyczarować dzisiejszego dnia. Nie wiem, jak u pozostałych. Zszedłem z wody o 20:20. 

IMG_20210815_184004.thumb.jpg.f55a43564bea0fd2df1cea5d937fc9a2.jpg

IMG_20210815_201854.thumb.jpg.547248058be9cfd67174358929c6d8bf.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było się spotkać, podobnie jak Fido trochę drobnego okonia na spinmady i kajtki + system manyfik jedno fajne branie na mały bezsterowy wobler , odjazd plecionki z kołowrotka i tyle , im bardziej w stronę mostu osobowickiego tym cienko , zawinołem się koło 20.30 , do następnego spotkania 👍🍻

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dopiero wróciłem do Wrocławia i doczytałem, że było dziś spotkanie. Szkoda, że nie przypasowało mi z terminem. Jak będzie coś we wrześniu to chętnie wezmę udział. Może jeszcze jakieś sumowe wieczorne "warsztaty" jak w zeszłym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.