Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

No i k..wa wykrakałem 👿 utknąłem z robotą w Mielcu wracam jutro tak że symboliczną szklankę wódki 😜 wypijcie moje zdrowie , pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i do zobaczenia czy to przy 🍻 czy nad wodą p.s. taki chichot losu od poniedziałku jestem na dwu tygodniowym urlopie  ( siedzę na dupie i szwendam się po swoich rejonach )💪🤗 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Cześć. U mnie zmieniły się plany. Wolne będę miał dopiero po 20:00 i nie wiem, czy się zdecyduję na wędkarskie wyprawy. Zanim się ogarnę będzie po 22-ej. Może się jeszcze to zmienić. Jednak dzisiaj decyzja o rybach zapadnie dopiero wieczorem👊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku remontem haczyka brak było koordynacji , może przyszły tydzień ? jest długi łykend , byłem z soboty na niedzielę w moich rejonach , od 21 do 24 , jedno chyba branie lub przeciągnąłem po grzbiecie bo w " kotlecie " ostatnia kotwica cała w śluzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza na czwartek ☀️25°C/🌙14°C, 2%

Dla mnie może być. Pytanie brzmi: Gdzie? Z czym, po co i dlaczego?:)))

Dla wygody i wielu innych względów proponuję stabilne miejsca przy Serbskiej/Osobowicka, lub po drugiej stronie odcinek od m.Osobowickiego/Pasterska w stronę cypla. Kanał powodziowy jest b.niestabilny i ostatnio nie chce mi się w błocie i w gumiaczkach walczyć z błotem. A ponoć teraz tam wysoki stan. Ktoś ma inną propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka , spotykamy się w marinie kleczków , trochę bajery po piwie i do boju ,jest wybór  jest kanał i odra , zaletą tego miejsca jest to że jest jasno i   dojście do wody jest komfortowe , po mojej stronie ( od ul serbskiej są stromizny i można zjechać do wody ) a na co się nastawiamy 🤔 ja pewnie na arapaje 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wasyl1968 napisał:

21pierwsza marina kleczków ? 

Czy ktoś będzie, czy nie, to ja i tak będę wcześniej z tyłu mariny z żabkami. A o 21-ej wolałbym być  na Odrze. Oby tylko wodę upuścili na jazie. To ważne. A piwko proponuję tym co będą o 20:00:)

PS

Trochę martwi mnie prognoza pogody.

1665112304_Beztytuu.thumb.jpg.703b3f9332d73ae48d286874a681d52f.jpg

Źródło radar&satelita Windy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.