Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RafalWR napisał:

Mogę zarezerwować jak się otworzą albo podpytam czy mają w soboty luzy.

To czekamy na informację. Jak mnie jakaś choroba nie powali, to jestem na 100%.

Gdyby coś poszło nie tak, to jak pisze Fido, umówimy się w którejś z knajpek na konkretną godzinę i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Trochę źle zrozumiałem wpis jaceena. Myślałem że chodzi o tą sobotę a okazało się że następną. Nie wiem czy ktoś jeszcze to zrozumiał tak jak ja. Jak nie będzie innych pomysłów to rezerwuję stolik w przyszłą sobotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj! Pytając o termin miałem na myśli przyszły weekend, następny po bieżącym:) Konkretnie 28-01-2023r. Nie było zamiarem z mojej strony wprowadzać zamieszanie. Chciałem się tylko dopasować do pomysłu. Ta, dzisiejsza sobota, definitywnie u mnie odpada.

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Ten-czy-przyszly-weekend;14333.html

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , ponawiam propozycje Spiża , sala bankietowa do naszej dyspozycji ( za free , chlebek + smalczyk za free ) nikt nie będzie przeszkadzał i będzie można normalnie pogadać , tylko muszę wcześniej wiedzieć ( no chyba że będzie zajęta ale trzymam rękę na pulsie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2023 o 12:38, wasyl1968 napisał:

zawsze temat spotkania ogarniał Baca ( oficjalny rezydent " rejs pub " 😜 ) ale jak sam pisał meta zaliczyła upadłość , jak najbardziej jestem za spotkaniem tylko gdzie ? 🤔

Co za zniewaga . 

Wasyl podpadziocha .

Możliwe że się zjawię .

✌️🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomek1 napisał:

Opowiadajcie :)

Że tak powiem, piwo nadzwyczaj mi smakowało:) Nie było nadmiaru gazu i pod moje kubki smakowe idealnie się wpasowało. Towarzystwo? Dla takiego zawsze zerwę się spod pantofla. Nie ma takiej siły, by to się zmieniło na przyszłość;) Fido niewiele wcześniej wymiękł po kufelku bezalkoholowym:) Booryss robił za fotografa:) Ponad cztery godziny gadania. W okrojonym składzie w porównaniu do poprzednich spotkań więcej skorzystałem i więcej zrozumiałem. Warto było:)

IMG_20230128_233530.thumb.jpg.90dbd33c418bf63e0b59cdef22673ba8.jpg

  • Lubię to 2
  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wasyl1968 napisał:

Również dzięki za miłe jak zwykle spotkanie. ps Booryss postanawiam poprawę i więcej nie wychylę się przed szereg 🤪😜😂

🤣

Jak nie Ty to kto ?

Termin nie fortunny ?

Skromna ekipa ale dobrze było się spotkać .

Dzięki 🍻

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.