Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pomysły na propagowanie forum po za Internetem


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł mi taki pomysł do głowy i chciałbym się dowiedzieć co o nim sądzicie.

Mieszkamy w różnych cżęściach kraju, robimy zakupy w sklepach wędkarskich, należymy do kół wędkarskich, jeździmy wspólnie ze znajomymi na ryby, pewnie nie raz rozmawiamy w pracy i innych różnych miejscach o rybach i być może wspominamy od czasu do czasu o takim jednym forum wędkarskim na haczyk.pl :cool:

Myślę też ze skoro mamy do niego dostęp, to mamy Internet, komputer i byc może również drukarkę... więc co myślicie o tym abym przygotował takie małe plakaciki - ulotki formatu A4, które można było by sobie wydrukować ze strony internetowej i przy okazji będąc na np: zakupach w swoim sklepie wędkarskim zostawić jako info dla innych wędkarzy.

Oczywiście akcja dobrowolna, we własnym zakresie i o własnych siłach, chęciach :cool:

Napiszcie co o tym myślicie a jak macie jakieś własne pomysły to prosze o ich prezentację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
abym przygotował takie małe plakaciki - ulotki formatu A4, które można było by sobie wydrukować ze strony internetowej i przy okazji będąc na np: zakupach w swoim sklepie wędkarskim zostawić jako info dla innych wędkarzy.

Dla mnie pomysł jest prosty i ciekawy; wart rozpropagowania. Mam już nawet pare takich miejsc, gdzie mógłbym zostawiać te ulotki.

Co miałby zawierać ten plakat? Masz może już jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem "czteropak" ulotki. :cool:

Wystarczy przejść do poniższej strony:

http://www.haczyk.pl/ulotkizbiorcze.html

wydrukować stronę, maznąć środkiem dwie linie do równego wycięcia, zrobić ksero, użyć nożyczek i mamy gotowe ulotki forum :cool:

Oczywiście napiszcie, czy takie będą ok, czy może coś zmienić?. Ja w każdym razie postaram się ich trochę już jutro po sklepach wędkarskich w swoim mieście roznieść :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Myslę że pomysł jest dobry i chciałbym coś zasugerowac adminowi @tomik.Gdyby cos takiego naniesc na koszulki które kazdy z nas mógłby sobie zakupic,wiadomo zbliza sie lato wiec koszulka bedzie mile widziana.Chodzimy po różnych miejscach sklep,kino ,park i na rybkach oczywiscie jest duzo wedkarzy którzy nic nie wiedzą ze istnieje takie forum wedkarskie jak to.Proponuje taki pomysł dlatego że należę juz do forum o troszke innej tematyce i byłem mile zaskoczony będąc na wczasach nad morzem spotykając trzech ziomali z tego samego forum co ja.Połączyła nas koszulka!Ale sie działo!Co koledzy wedkarze na to?Pozdrawiam.

EDIT; No tak konkurs konkursem ale miałem na mysli wszystkich oczywiscie odpłatnie kto bedzie miał ochote na taka koszulkę.Sam jestem chętny a ilosc postów nie puszcza.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie pomysł jest bardzo dobry popieram . Pochodzę z Elbląga a tu działa prężnie sklep Robal znany także ze stron internetowych . To dzięki stronie Robala dowiedziałem się o naszym forum . Pozdrawiam wszystkich wędkarzy i urocze dziewczyny z Robala :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Odświeżam temat bo jestem ciekaw czy ktoś jeszcze oprócz mnie spróbował za pomocą ulotek propagować forum.

Osobiście w kilku sklepach wędkarskich je zostawiłem. Sprzedawcy nierobią problemu.

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. Na pewno każdy z nas ma kolegów, znajomych, sąsiadów itd, którzy wędkują i którzy być może mają Internet. Polecćie, wspomnijcie, zaproście, choć jednego z nich na nasze forum.

A może macie jakieś inne pomysły na propagowanie forum poza Internetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - to jest dobry pomysł propagowania. Rzuca się w oczy i przez to jest łatwo i skutecznie zapamiętywany. Poza tym tak jak napisałem to znak rozpoznawczy - jak jadąc na drodze gdzies w Polsce wyprzedzasz saochód ze znajomą naklejką to aż się weselej robi.

Powinny być dwie wersje - odwrócona - naklejana od wewnętrz na szybę i - zwykła - do naklejenia na zewnątrz. Z tym że zwracam uwagę że te na zewnętrz powinny być wykonane jak się należy żeby mogły znosić bez szwanku długie godziny na słońcu, zamarznięte pod śniegiem, wizyty na myjce itp. Że nie wspomnę że klej nie powinien niszczyć lakieru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nakleji sa OK, tylko wiąże sie z nimi pewne ryzyko ... w/g mojego kolegi ... który jest zapamietałym płetwonurkiem. Miał na autku własnie naklejke symbolizująca jego hobby i przez okres 4 miesięcy miał 6x obrobione auto. Naklejka znikła i włamy sie skończyły.

Pewnie w tym momencie uznacie, że panikuję, ale powyższy przykład daje do myslenia.

A propagacja haczyka.pl ... wystarczy, ze na Poraju założyłem "firmową" koszulkę, wyrwałem z wody kilka sandałków i natychmiast znaleźli sie ciekawscy ... na co? Odpowiedziałem, ze TU wszystko pisze. Jak sadzę, bankowo minimum 10 osób tu w ten sposób zwlokłem przez ostatnie dwa tygodnie :lol::mrgreen:

Nie mogę za skarby świata namówic do włączenia sie w dyskusje mojego porajskiego kolegi i rywala sandaczowego, Krzyśka G. z Częstochowy (dał mi ostatnio szkołe, az mi przykro było. Ja przez godzine zarejestrowałem jedno skubniecie, a on wracał do brzegu z kompletem :lol: )

Wiem, ze nas podgleda i licze na to, ze to tylko kwestia czasu ... prawda Krzysiu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mojego kolegi ... który jest zapamietałym płetwonurkiem. Miał na autku własnie naklejke symbolizująca jego hobby i przez okres 4 miesięcy miał 6x obrobione auto.
No pierwsze słyszę takie wstrząsające historie!

Mój kolega ma nowego bimera z naklejką swojego hobby (samolot) i nie ma takich problemów.... I co - cały czas w tym samym miejscu mu obrabiali. Czy w różnych - gdzie nie postawił to włam? Coś mi się wierzyć nie bardzo chce....

Poza tym te płetwy na samochodach to chyba najbardziej rozpowszechniona naklejka tego typu i jak sądzę jedynie jakieś 50% ich posiadaczy choć zbliżyło się do akwalungu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się przypomniało, że Gregorek na zlot przyjechał z taką propagandą na tylnej szybie (przyklejone od wewnątrz). Nie była to naklejka, tylko chyba zwykły wydruk, ale było to świetnie widoczne i bardzo dobrze wyglądało. Tak więc można to uprościć.

48bdf5273ca10329m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.