Skocz do zawartości
tokarex pontony

Chub Snooper


SQra

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kija na przyszły sezen i wybór padł na Chuba Snoopera. Miałem okazje pmachać 12 stopowym 3lbs i był w miare ok ale zastanawiam sie nad 13ft(ew. 12ft) 3,5lbs. Ma ktoś te kije ? Nie są zbyt pałowate ? Po kilkunastu rzutach doszedłem do wniosku że 12ft 3lbs oddaje najlepiej przy 90-110 gr a powyżej 120gr odległość i celność znacznie spda. Kolega przyciął na niego karpia 7kg i dał mi go wyholować z gęstych lili i powiem szczerze że rybę czuć elegancko a nawet momentami nie kontrolowałem odjazdów (akurat ten misiek to był mały wariat). Szukam czegoś pomiędzy miękim parabolikiem a twardym kijem o szytowej akcji ale nie chce twardej pały która traci ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Czy podając link sprawdziłeś dostępność :razz: . Ja jak chciałem kupić wędki to dzwoniłem do sklepów o potwierdzenie i chociaż na stronkach były, to w realu już nie :evil:

Ps. w tym sklepie też były, a ich nie było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ale 2 dni już były. W carp-markcie po 2 tygodniach dowiedziałem się że ich nie dostane to wtedy wyszukiwarka i heja.

Rozumiem :wink: Z tym że dzwoniłem przed chwilą do superfishing.pl żeby się upewnić czy na pewno są te kije i są na 100% a głos w słuchawce do złudzenia przypominał głos Marcina z krokodyla :mrgreen: Albo się myle albo dobrze przypuszczałem że Krokodyl i Superfishing.pl to te same sklepy, ktore mają identyczną stronę, asortyment a rożnią sie tylko cenami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtop, ale chcialem zapytac o ten sklep z ktorego zamawiales wedki. Godny polecenia ?

Jak najbardziej, wszystko ok

Wrzuć real foto.

Jutro zrobię fotki to wrzuce. Ogólnie oglądnałem wczoraj kija dokładnie i zero niedoróbek. Wizualnie kij pierwsza klasa, spokojnie może konkurować z duzo droższymi patykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubawy ? Pojęcie względne :wink: Nie mam w domu suwmiarki ale blank kilka centymetrów nad uchwytem kołowrotka ma obwód ~ 5cm a że chodziłem kiedyś do szkoły to wyliczyłem że w takim układzie śerdnica blanku w tym miejscu ma ~ 16mm czyli cieniutko. W opisie producent napisał też "blank typu slim" więc wychodzi na to że to na fotach tak wygląda. A mówią że czarny wyszczupla :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w UK, mam kartę gw. angielską i w przypadku problemu tam dostarczam kijki
Szczęściarz z ciebie. :cool: ale tak mały OT ,kupiłem kołowrotek z wieczystą gwarancja ,myślałem że mam szczęście a tu paręnaście lat temu bach i zwinęli firmę [czyt zlikwidowali] :lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.