Skocz do zawartości
tokarex pontony

"Oczekuje na akceptację" - testy sprzętu wędkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo trzeba czekać na akceptację tych postów (testów)? Czy to takie trudne - nie potrafię, czy mi się po prostu nie chce?? Skoro użytkownik zamieszcza 28 października czyli 2 miesiące temu (prawie) swój test sprzętu, chcąc się podzielić swoja opinią na temat produktu z innymi użytkownikami i tym samym ułatwić decyzję co do ewentualnego zakupu danego modelu sprzętu a ktoś tego nie dostrzega i totalnie olewa sprawę to po co w ogóle ten dział. Ja również jestem autorem takiego testu i także "czekam na akceptację" i powiem szczerze, bulwersuje mnie taka sytuacja. Musiałem to napisać tutaj bo nie wytrzymałem pewnie zaraz dostanę upomnienie albo nawet bana i mój post zostanie usunięty jednak mam nadzieję, że w końcu ktoś to dostrzeże Cya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Jak długo trzeba czekać na akceptację tych postów (testów)?

Jest sporo recenzji które, do dnia dzisiejszego nie zostały uzupełnione zdjęciami, między innymi Twój test również. Dawno temu administracja wprowadziła ten wymóg by zainteresowani mogli zobaczyć opisywany sprzęt w realnym świetle (niekatalogowym)

Czy to takie trudne - nie potrafię, czy mi się po prostu nie chce??

Sam odpowiedz sobie teraz na pytanie które zacytowałem wyżej.

Jeśli ktoś publikuje test kompletny opis + fotki z reguły akceptuje to od strzała :wink: , natomiast jesli załącza sam tekst i czeka aż zostanie poproszony przez moda na PW o drugą rate..a następnie doda ją po paru tygodniach/miesiącach bywa, że coś czasem przeoczę :razz:

pewnie zaraz dostanę upomnienie albo nawet bana i mój post zostanie usunięty jednak mam nadzieję, że w końcu ktoś to dostrzeże
na upomnienie czy na bana nawet nie masz co liczyć :mrgreen: poruszyłeś istotną kwestie, sam kiedyś dawno temu molestowałem tomika o akceptacje moich zaległych (kompletnych) recenzji

Inna sprawa jest taka, że zdjęcia na zewnętrznych serwerach z czasem wygasają (np. fotosik dosc szybko pozbywa sie fotek freeuserów) mamy niestety takie recenzje :roll::sad: dlatego korzystając z okazji pragnę zaapelować..póki nie mamy własnego serwera foto polecam http://imageshack.us/ fotki nie znikają tam bez powodu i nie ma też zbędnych reklam.

Przypominam i proszę zainteresowanych o uzupełnienie swoich zaległych recenzji fotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam i proszę zainteresowanych o uzupełnienie swoich zaległych recenzji fotkami.
Gwoli informacji ,tej zimy zniknie wiele fotek nie tylko z recenzji ,dotyczyć to będzie oczywiście tylko umieszczanych na znienawidzonym fotosiku ,powód jest jeden i ten sam ,REKLAMA i to permanentna ,przez rok nawet miałem konto płatne i nie wiele pomogło ,gdyby haczyk pl. mial taki serwer nawet płatny nie było by problemu.

Na razie będę bazował na Pikassa 3 ,wszystko jest proste i zrozumiałe od wgrania fotek ,po przez prosta edycje czy retusz po galerie na gogle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo recenzji które, do dnia dzisiejszego nie zostały uzupełnione zdjęciami

No właśnie i tym się zasugerowałem umieszczając swój test. I na pewno nie ja jeden. Pomyślałem, że zdjęcie może okazać się zbędne ze względu na to, że nie mam aparatu w tej chwili tak dobrego, żeby uchwycić sprzęt w całości czy w detalach. Postaram się coś wykombinować i umieszczę parę fotek. To się sprawa rozwiązała :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli informacji ,tej zimy zniknie wiele fotek nie tylko z recenzji ,dotyczyć to będzie oczywiście tylko umieszczanych na znienawidzonym fotosiku ,powód jest jeden i ten sam ,REKLAMA i to permanentna ,przez rok nawet miałem konto płatne i nie wiele pomogło ,gdyby haczyk pl. mial taki serwer nawet płatny nie było by problemu.
o widzę że się już odwidział :) ja już dawno się stamtąd wyniosłem.

przy okazji Lesio po swoich dziwnych domysłach rzekomego "psucia jego GP" w swojej furii pousuwał jakieś posty, nie dając czasu na reakcje. ale to już nie istotne bo już długo po fakcie. a właściwie do dziś fizyczna możliwość podmiany fotek w tamtych działach jest ŻADNA( poza żmudnym pisaniem na priv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość grzechuce
Teraz żmudne wstawienie fotek na picasa web i nauka wstawiania fotek i albumu na forum

polecam do wrzucania program do tego i jeszcze doczytanie umowy licencyjnej albumu picasa web. o ile sie nie myle wszelkie prawa do zamieszczonych zdjec jak bylo z nk przejmuje wlasciciel serwisu tj. google. wrzucenie albumu na forum no to juz moze bcy ciekawie kiedys probowalem niestety to forum nie bardzo dziala z osadzonym htmlem a zwlaszcza picasa czy yt api.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam do wrzucania program do tego
Jakaś podpowiedz ,jaki :?: Co do umowy licencyjnej słuszna uwaga ,muszę to "ugryźć"lub zadać pytanie.Co do wrzucania albumu z Picasa web to już widziałem na haczyku taki album ,ino nie pamiętam w jakim temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
Jakaś podpowiedz ,jaki

Picasa warunek musisz miec konto na picasaweb :wink:

link do programu jest na stronie glownej ale sluze pomoca http://picasa.google.com/#utm_medium=embed&utm_source=pwalogin

bardzo fajny i wygodny program najbardziej w nim mi sie podoba ze jak z kims pracuje zdalnie nad jakims projektem synchronizuje obraz na ktorym pracuje z galeria webowa a druga osoba widzi zmiany na biezaco :smile:

jest jeszcze rejestracja na tinypic.com, flickr.com

albo mozesz postawic wlasna galerie php+baza danych

flashowych nie polecam mimo ze bardzo efektowne ale tego obrazka nijak nie przeniesiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picasa warunek musisz miec konto na picasaweb
Konto mam juz ponad rok :wink: a program za linkowany otrzymałem w którymś z uaktualnieni ,myślałem że masz jakiś inny ,ale dzięki za podpowiedzi.

W zasadzie dla mnie Picasa 3 i PicasaWeb wystarczy . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Opcja "Oczekuje na akceptację" - w testach sprzętu wędkarskiego została dezaktywowana - głównie po to aby była mozliwość komentowania i zadawania ewentualnych dodatkowych pytań na temat danego testowanego sprzętu.

Natomiast w przypadku dodawania testów niezgodnych z regulaminem działów testowych. Będą one po prostu odrzucane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.