Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przygotowania do sezonu 2011


Gość naleśnik27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość naleśnik27

no zbliża sie nieuchronnie pierwszy styczeń panowie jakieś przygotowania ?Nowosci sprzetowe? przynety??? :?::!:

ja mam za sobą zakup kilku samoróbek - są to blaszki gdyńskie maja niesamowitą prace :) mam nadzieje że ich mniej w tym roku na Inie pozrywam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
są to blaszki gdyńskie maja niesamowitą prace
a na spodzie mają wybite inicjały A.K. i wyglądają tak: Wahadłówki TROCIOWE http://allegro.pl/wahadlowki-kaczmarka-trociowe-teodor-i1357274659.html ??

Wczoraj podjechałem opłacić składkę na 2011, ale okazało się, że przez nową ustawę przed 20 grudnia nic nie załatwię :evil: ?No ale żeby nie było że po próżnicy tam pojechałem to 5 sztuk wyrobów pana Kaczmarka zakupiłem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

artech, oczywiście zę te tylko te co dałeś link to TEODOR a ja wole Gyńską i Zenka jak dla mnie najlepsze :!::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podjechałem opłacić składkę na 2011, ale okazało się, że przez nową ustawę przed 20 grudnia nic nie załatwię

U nas podobno mają szkolenie i rozdawanie znaczków dopiero 28 grudnia a sezon na kropka już od pierwszego stycznia więc prawie na styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

ja na ten sezon zapodałem cały arsenał przynęt pstrągowych ( rapale original 3-9cm , countdown3-9cm, dive to 4, kilka salmo, kilka ręcznych produkcjii z Zamościa , obrotówki ,wahadła, koguty)kupiłem nawet infinity 3-18g z myślą o kropkach i narazie nie zapowiada się żebym znalazł czas na wypad nad rzekę;( ...powoli staję się kolekcjonerem przynęt a nie wędkarzem.EHHHH:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.