Skocz do zawartości
tokarex pontony

DROP-SHOT & klasyczny spining & boczny trok


ciepiela22

Rekomendowane odpowiedzi

faktem jest,że finezyjne zestawy są fajne:)ja jednak nie mam tyle kasy na plecionki itd,dlatego wolę zestaw grubszy;)jeśli na danym łowisku jest wiele zaczepów,bo na moim jest to bym zbankrutował :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
faktem jest,że finezyjne zestawy są fajne:)ja jednak nie mam tyle kasy na plecionki itd,dlatego wolę zestaw grubszy;)jeśli na danym łowisku jest wiele zaczepów,bo na moim jest to bym zbankrutował :mrgreen:

no tu masz racje ;) rwe bardzo duzo ,ale taka natura rzeki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste jeżeli przyneta jest uzbrojona w dony hak czy kotwice to ani sie nie wygnie ani nie polamie wiec naciagaja caly zestaw haulec moze pracowac przy tak duzym obciazeniu niszczy sie dlatego do grubych plecionek trzeba uzywac kolowrotkow do tego przeznaczonych na duze obciazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym raczej nikt o zdrowych zmysłach nie wybierze się z kołowrotkiem rozmiar 20 z nawiniętą pletką 20lbs.
ja nie naciagam zestawu na kolowrotku podczas zaczepu .tylko nwijam pletke na reke i wtedy urywam ,nikt madry nie proboje uwolnic pzynety ciagnac kija na dokreconym hamulu

no nie wiem chlopaki sa i tacy którzy robią tak jak pisałem szczególnie ci mnie doświadczeni i nie licza sie z konsfenkcjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich forumowiczów. Piszę w sprawie łowienia metodą drop shot/boczny trok. Mam pytanie do wszystkich forumowiczów odwiedzających ten temat:

Czy ktoś w ogóle łowi tą metodą, jak tak to prosiłbym o opinie tych dwóch metod :smile: z góry dziękuję. Zastanawiam się czy nie założyć drop shota/bocznego tropa na wędkę i nie iść na wczesne okonie :grin::lol::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie jak opinie. Są ludzie ze i przeciw (dochodzą mnie słuchy, że BT i DS mają być zabronione :sad: ). Skuteczność BT myślę że będzie wyskoka jeśli uda się znaleźć stado okoni co w moim wypadku gdy są wylewy jest no niemożliwe poprostu :???:

Sam osobiście bym poczytał więcej o Drop Shot`cie bo póki co to jestem narazie niezbyt przekonany o funkcjonalności tego w wodzie gdy się łapie z brzegu.

Boczny trok do opanowania techniki trochę wymaga ale nie jest tak wymagający jak np. opad. Da się nim naprawde fajne ryby polapac np.jako przyłów do malutkich okoni (zerwany sum >10 kg (tak mysle xD))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.