Skocz do zawartości
tokarex pontony

OBROTÓWKI A B C


Gobio Gobio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Kupowałem od tego producenta 3 lata temu, zestaw do sporządzenia 50 blach. nawet osobiście odebrałem w warszawce. Złego słowa nie powiem, a nawet przyznam że chyba najlepiej dopracowane z tych na rynku..Mam od rozmiaru 0 do 5 i wszystko kręci idealnie. Sam jedynie zakładałem dental i kręciłem korpusy. Polecam ( a najlepsze to że sprzedał mi ten pan to za 20zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, od kilku lat używam tych obrotówek w różnych rozmiarach. Faktycznie jak są nowe pracują b.dobrze ale z czasem drut pokrywa się nalotem i ciężko im się obraca. Ja we wszystkich wymieniłem druty twardy nierdzewny - podobny do dętala . Teraz wszystko pracuje jak trzeba. Za cenę jednego mepsa masz kilka ABC, które są równie skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej już założyłem taki temat bo też zauważyłem obecność takich blach na allegro. Kupiłem wtedy je w zakresie cenowym od 2 do 4zł za sztukę, i mile się zaskoczyłem. Z chyba 6 blach tylko jedna pracowała źle - ewidentnie coś było z nią nie tak. reszta od 0 do 3 pracowały należycie i złego słowa nie powiem - zwłaszcza za taką cene!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostałem kilka takich blaszek w rozmiarach chyba 0 i 1. Tylko kilka z nich pracowało, w reszcie przy wolniejszym prowadzeniu praca przygasała, lub nawet w ogóle przestawały się kręcić. Ostatecznie ciesze się że wszystkie zerwałem przez zeszły sezon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetestowałem dzisiaj większość blaszek i nie mam nic do zarzucenia najmniejsze rozmiary trzeba prowadzić odrobine szybciej ale 1ki pracują płynnie nawet w delikatnym nurcie dodam że są dość skuteczne bo jednego longa odgryzło "coś" z zębami. ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Podobnie jak koledzy łowię na obrotki wykonane z elementów kupionych u p. Nadzieii.

Jedyna rzecz do jakiej można się było przyczepic to niezbyt trwała powłoka galwaniczna na skrzydełkach (nie wiem jak rzecz wygląda obecnie bo spore ich ilości kupiłem w poprzednich latach i obecnie jadę na zapasach :razz: ). Elementy ruchome (stożki, baryłki i strzemiączka) są bardzo dobrej jakości.

A co do Mepssów, z zasady i w nich zmieniałem fabryczny drut, bo był zbyt miękki i łatwo giął się na zaczepach, a niektóre modele chodziły na nim słabo... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podobnie jak koledzy łowię na obrotki wykonane z elementów kupionych u p. Nadzieii.

Jedyna rzecz do jakiej można się było przyczepic to niezbyt trwała powłoka galwaniczna na skrzydełkach (nie wiem jak rzecz wygląda obecnie bo spore ich ilości kupiłem w poprzednich latach i obecnie jadę na zapasach :razz: ). Elementy ruchome (stożki, baryłki i strzemiączka) są bardzo dobrej jakości.

A co do Mepssów, z zasady i w nich zmieniałem fabryczny drut, bo był zbyt miękki i łatwo giął się na zaczepach, a niektóre modele chodziły na nim słabo... :cool:

Ale bredzisz :mrgreen:

nie ma to jak sie na forum zarejestrować i zalogować na 4 minuty.. żeby napisać jednego posta wychwalającego "obrotki" "pp. Nadzieii" :!::!:

Poprostu śmiech na sali... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym masz problem żuczku? Łowię od lat na obrotki kręcone z wykorzystaniem elementów kupowanych od p. Nadzieji i jest to jedyny mój związek z jego firmą.

Mam prawo pochwalić jego produkcję podobnie jak każdy inny element wędkarskiego osprzętu, który przypadnie mi do gustu. W końcu to jest forum i jako takie służy do wymiany doświadczeń i opinii?

A dla niedowiarków fotki przeze mnie skręconych obrotek, w pudełku widać również firmowe blaszki choć większość z nich została przeze mnie przerobiona.

PS Czy na tym forum panują jakieś zasady? Czy też tolerowane jest obrażanie bezpodstawnymi insynuacjami nowych forumowiczów przez lokalnego gamonia?

Sam mam udowadniać że nie jestem wielbłądem? :neutral:

Czy leci z nami moderator?

post-11087-14544972769785_thumb.jpg

post-11087-14544972770213_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo myślałeś nad odpowiedzią...

mam prawo pochwalić jego produkcję

Masz prawo również przywitać się na forum i uczestniczyć w jego życiu...

Ty natomiast zalogowałeś się na forum i spędziłeś na nim aż 4 minuty. Po co??!! ...tylko po to żeby napisać jednego posta który zachwala powyższe "obrotki".

Logiczne myślenie nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem więc, że niebacznie pochwaliwszy produkt (czy raczej półprodukt) firmy ABC w pierwszym poście na tym forum automatycznie "zdemaskowałem się" jako... No właśnie, kto?

No dalej, specjalisto od logicznego myślenia. Kim według Ciebie jestem? Podążaj drogą swojej "logiki" i zobaczmy gdzie Cię zawiedzie.

Przejrzałem forum, zobaczyłem temat w którym miałem coś do powiedzenia i podzieliłem się swoją opinią.

Paranoiczne podejrzenia, mania prześladowcza to na szczęście nie mój problem. :razz:

Pssst W poście numer trzy pochwaliłem wobler firmy Salmo.

Czyż to nie podejrzane? Albo próbuje zmylić trop, cwaniak jeden, albo ma coś wspólnego z Salmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorxix przecież mógł regularnie przeglądać to forum, a jak zobaczył temat w którym mógłby się wypowiedzieć to się zarejestrował i napisał co sądzi, ale jak widać zawsze znajdzie się ktoś taki jak Supersobi który się o coś przywali bo mu się jakiś szczegół nie podoba...

Supersobi -wg mnie jesteś żałosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorxix przecież mógł regularnie przeglądać to forum, a jak zobaczył temat w którym mógłby się wypowiedzieć to się zarejestrował i napisał co sądzi

ddd, insynuujesz że gregorxix, nie ma nic do powiedzenia w innych tematach i jest monotematycznym zachwalaczem firmy ABC?

Przecież łowi ryby więc chyba ma cos do powiedzenia w temacie Jak było dziś na rybach..

Przecież używa wędki więc mógłby się o jakiejś wypowiedzieć..

Przecież jest wiele ciekawych tematów, w których można coś napisać..

Więc dlaczego na kilku forach kolega gregorxix angażuje się tylko w temacie o "obrotkach p.Nadzieii" i je reklamuje :lol:

PS. Apropos:

Supersobi -wg mnie jesteś żałosny.
..dobrze że masz swoje poglądy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że samozwańczy inkwizytor nie chce odpuścić i dalej wieszczy spisek, więc wejdź na Allegro, sprawdź moje konto (mam taki sam nick jak tutaj), przeglądnij moje komentarze a odnajdziesz kilka na przestrzeni ostatnich lat dotyczących transakcji z użytkownikiem PPHU_ABC (tak, to p. Nadzieja we własnej osobie). Chyba nie sądzisz że ktoś mający jakieś konszachty z zachwalaną przez niego firmą musi posiłkować się podczas zakupów pośrednictwem serwisu transakcyjnego? :roll:

Zresztą co to za zachwalanie? Ja nawet nie o gotowych obrotówkach pisałem tylko o elementach do samodzielnego montażu (wypominając nawet słabą, łatwo schodzącą powłokę galwaniczną).

Naprawdę, trzeba iście rewolucyjnej czujności by dostrzec w tym poście kryptoreklamę obrotówek ABC. :shock:

Normalnie czułki człowiekowi opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz niemiłe potraktowanie - były juz sytuacje kryptoreklamy na forum, a ty jednak dałeś podejrzenia.

Niemniej jednak nie ciągnijmy tego, bo negatywne emocje nie są potrzebne.

Normalnie czułki człowiekowi opadają...

Czułki do góry.. odpuszczam.. mam tylko nadzieje że napiszesz coś wiecej o brzanach i zapodasz jakies fotki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.