Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spinning na lodke


MaSsAcReR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam sie do zakupu kija na wiosne. Interesuje mnie spinning o dlugosci 2.1m lub nawet krotszy. Kijem bede lowil z pontonu glownie na jeziorach (ew zalew). Jesli chodzi o cw to mysle, ze cos rzedu 10-30g. Preferowana akcja fast i dobrze byloby zeby kij byl w miare sztywny chociaz te 2 cechy nie sa konieczne. Kijem zamierzam lowic szczupaki na gumy z opadu i nie tylko, ew jakies woblery. Cena fajnie byloby jesli w 250 zl bym sie zmiescil. Szukalem ugly stika 2.1 o cw 10-25 (mam te wersje tylko, ze 2.7) ale niestety nie jest juz dostepny i ciezko znalezc dobry kij na ponton

Z gory dziekuje za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Ja również podpisuje się pod pytaniem kolegi. Jaki sprzęt na łódź do 240cm gramatura 10-30gr (preferowana ryba szczupak sandacz). Czy do 240cm są jakieś wklejanka godne uwagi. Za uczciwe pieniądze do 200zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.