Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Skrypt wykrył wielokrotną próbę błędnego logowania...


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich dniach wielu z was otrzymało taką informację:

"Witaj

Skrypt wykrył wielokrotną próbę błędnego logowania (ilość) na twoje konto, na

Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne

i zablokował je czasowo w celach bezpieczeństwa. Konto będzie z powrotem

aktywne...

Jeśli to nie Ty próbowałeś/aś się logować, skontaktuj się z

administratorem i poinformuj go o zdarzeniu."

Informuję, że to roboty spamowe

i w ostatnim czasie jest to "problem globalny" dla setek for opartych na podobnym skrypcie.

Kto się interesuje takimi rzeczami może poczytać o podobnych przypadkach, choćby tu:

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?p=625232#625232

Może też jakoś pomóc jakby miał na to pomysł.

W każdym razie jeżeli nie macie słabych haseł do swoich kont, typu: takich samych jak login, imion lub w postaci popularnych nazw, słów... nie musicie się tym problemem szczególnie przejmować.

Polecam hasła zawierające: duże litery, znaki specjalne, cyfry, min 8-10 znaków i najlepiej nie będące słowami - nazwami powszechnie używanymi

Ja ze swojej strony zmienię wartości, które powodują te informacje i będę wraz z innymi administratorami for opartych na podobnym skrypcie starał znaleźć rozwiązanie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Raczej nie po prostu dostajesz info że

Skrypt wykrył wielokrotną próbę błędnego logowania (ilość) na twoje konto i zablokował je czasowo w celach bezpieczeństwa. Konto będzie z powrotem

aktywne...

to roboty spamowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dostałem takiego maila już 2 razy ostatnio nawet mnie zablokowali.

Skrypt wykrył wielokrotną próbę błędnego logowania (22) na twoje konto, na Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne
i zablokował je czasowo w celach bezpieczeństwa. Konto będzie z powrotem aktywne Sob 22. Sty, 2011 15:08:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.