Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jakie agrafki?


dziara

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
spinwal tylko i wyłącznie

Nie pisz tylko i wyłącznie bo agrafki Spinwala sa delikatnie mówiąc słabe.

Pomijając fakt ze przy cięższym łowieniu same się odpinają to potrafią zaskoczyć tym że pękną.

Ja od pewnego czasu przestałem je stosować a zacząłem używać agrafek Lunari, link:

http://www.lunari.pl/index.php?k4,agrafki-i-kretliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kilerpulawy

spinwali używam przy pstrągowaniu i kleniowaniu jeszcze ani razu mnie nie zaskoczyły a wędkuje już dość sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinwali używam przy pstrągowaniu i kleniowaniu jeszcze ani razu mnie nie zaskoczyły a wędkuje już dość sporo.

Ja napisałem wyraźnie, porzy ciężkim łowieniu. Ja jak łowię ryby w Wiśłe to ciężar główki nie schodzi poniżej 25 gr. I przy łowieniu takim i cięższym zestawem zdarzyło się ze agrafka albo się odpinała albo pękała.

Jak dla mnie Spinwal i produkty tej firmy mogły by nie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście miałem kontakt z agrafkami lunari typu LS-200...

Przy ciężkim łowieniu ulegaja deformacji, ciężko je rozpiąć i później zapiąć - nie polecam.

Spinwal ostatnio też zaczął mnie zaskakiwać, utratą jakości. Co do rozmiaru nr 10 nie mam złych doswiadczeń - przy dużych rybach, ciężkich przynętach i plecionce 20LB spisują się świetnie.

Ale rozmiar nr 12 w tym sezonie zaczął szwankować. Miałem kilka agrafek które pękły lub sie poprostu rozgięły na zaczepach przy sandaczowaniu i plecionce 15LB :roll: Znajdę fotki to wstawię.

Mimo wszystko jednak u mnie w pudełkach królują agrafki spinwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.