Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapchane i nieaktualne skrzynki email


Rekomendowane odpowiedzi

Ważne :!:

Często piszecie do siebie poprzez np: prywatne wiadomości, niestety niezdając sobie sprawy, że sami, albo ktoś do kogo piszecie ma nieaktywnego maila, albo zapełnione konto email.

No i takie info przychodzi do mnie a wy bez końca czekacie na odpowiedź i myślicie sobie, że: "ktoś nie nie odpowiedział to może mnie olał..."

Sprawdźcie, czy macie w swoich profilach aktualne adresy email.

Sprawdźcie, również czy nie macie przypadkiem przepełnionych kont pocztowych lub prywatnych wiadomości.

Ponieważ w większości przypadków, brak odpowiedzi wynika z nieaktualnych już kont emailowych lub ich zapełnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon

Odświeżam temat. Znowu zaczęły przychodzić do mnie informacje, że niektórych użytkowników emaile są nieaktualne lub po prostu zapchane.

Polecam porządki i aktualizację.

Proszę również, jeżeli nie przechowujecie w "Prywatnych Wiadomościach" jakiś ważnych informacji o wykasowanie starych, np: tych wysłanych i otrzymanych.

Między innymi dzięki temu, można sobie przyśpieszyć, szybkość działania forum.

I tak jak poprzednio, każde konto, które będzie miało nieaktualne dane i będzie powodowało wysyłanie maili informacyjnych na główne konto pocztowe serwisu, będę dezaktywował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Jak nie wiecie czemu wasze PW nie dochodzą do Adresata mimo tego, że jest aktywny na forum lub zastanawiacie się dlaczego ktoś wam nie odpisuje to "patrz powyżej" czyli nieaktualny email w profilu = problem z korespondencją PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.