Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zezwolenie w ramach porozumienia


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wchodzisz na pzw Wrocław, wybierasz zakładkę e-zezwolenia i wypełniasz wszystkie potrzebne rzeczy, wybierasz zezwolenia strefa 1 robisz opłatę 10zł i na e-mail dostajesz wszystkie rejestry z porozumienia strefy 1. Drukujesz wszystkie strony!!! W okręgu Jeleniej Góry potrafią liczyć strony więc radzę drukować pełne rejestry.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz nie pełny rejestr ale wpisaną datę i numer łowiska, dostajesz wezwanie pocztą na wyjaśnienie do Jeleniej Góry tam dopiero decydują czy dostajesz mandat czy upomnienie. Szkoda czasu i pieniędzy na paliwo żeby się z nimi przepychać. Drukujesz wszystko bierzesz nożyczki i robisz sobie książeczkę 😎

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Właśnie słyszałem o tym że trzeba drukować i że w cale nie jest tego mało. To jest po prostu kpina. Jesteśmy tak blisko bo już można kupić przez neta a w sumie tak daleko bo trzeba to drukować - nie ukrywam że chciałem wydrukować tylko ważne strony a resztę pominąć ale w tym wypadku trza będzie się poświęcić. Rozumiem, że idąc do okręgu nie dostanę zezwolenia? Dziękuję bardzo odpowiedzi i podpowiedzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, może ktoś skorzysta. Wchodzimy na stronę PZW Jelenia Góra zakładka e zezwolenia, kolejny krok to link e-parki tam zakładamy konto wypełniamy danymi i zatwierdzamy. Dostajemy potwierdzenie na maila i możliwość wydruku. Wszystko darmowe ( bez opłat ) czas potrzebny 5minut i dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. To ja podpytam tutaj żeby nowego wątku nie zakładać. Czy robił ktoś opłatę roczną przez internet?  Skoro i tak trzeba kupić zezwolenie w ramach porozumienia strefy 1 przez internet to chciałem zapłacić całość - 270 zł. Rozumiem, że dostanę wtedy i całą listę o której piszecie wyżej oraz dokumenty na Wrocław. Co z rejestrem z zeszłego roku i naklejkami w legitymacji potwierdzającymi opłatę. Same wydruki wystarczą do potwierdzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem opłatę przez neta 270zł.

W cenie dostajemy oczywiście wrocław i strefę 1. Drukujesz co potrzebujesz i podczas kontroli musisz posiadać rejestr na dany "rewir" oraz potwierdzenie PRZELEWU 270ZŁ, to jest dokument potwierdzający Twoje legalne łowienie. Opłacając składkę przez internet nie ma żadnych naklejek/znaczków.

Rejestr za zeszły rok możesz zdać córce/synowi niech się bawią 😂 moja córka wlepia tam swoje naklejki w pepą 😂😎 

Nie musisz nigdzie tego zdawać, wywal na śmieci albo zachowaj na pamiątkę, a jeśli Ci bardzo zależy zanieś do swojego koła, a oni juz to wyrzucą 😂

Jednak pamiętaj, jeżeli robiłeś opłatę pełną przez internet musisz posiadać podczas łowienia !!!POTWIERDZENIE PRZELEWU!!! +rejestr oraz resztę dokumentów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, nie wygenerujesz dokumentów bez opłaty, ale z tego co kojarzę jest tam gdzieś napisane że ważne tylko z dokumentem potwierdzającym opłatę, dla nich to juz argument na mandat albo wezwanie na wyjaśnienie🤷‍♂️ taki kraj 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że można zaryzykować potwierdzenie przelewu w telefonie. Masz tam czas i dane przelewu. Myślę że nie będzie miał podstawy do mandatu albo do wzywania do wyjaśnienia. Jeśli będzie namolny i będzie chciał wyjaśnień w postaci papierowego potwierdzenia opłaty możesz je zanieść u nas do psr i przedstawić dowód u nas. Ja tak zrobiłem kiedyś jak stwierdzili że łowię z zadziorem. Nie pojechałem tam a tłumaczyłem się tu na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę jednak wydrukować. Przeczytałem, że w okręgu Kraków na przykład, nie trzeba nic drukować bo można mieć to na telefonie. Na zezwoleniu jest kod QR. Jednak jeśli Ci się telefon rozładuje czy go zapomnisz, jest to traktowane jak łowienie bez papierów. Różnie może być więc wolę wydrukować i mieć spokój niż później jeździć i się tlumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.