Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Problem z wędką


Michał,C

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, chciałbym prosić o pomoc w sprawie wędki. Otóż sytuacja wyglada tak, że zamówiłem przez Allegro wędkę Daiwa Black Widow i przyszła do mnie po dwóch dniach, a problem polega na tym, że widać na niej ślady, których nie powinno być i nie wyglada to po prostu estetycznie. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę pisać w sprawie wymiany towaru lub zwrotu pieniędzy przez takie wyraźne dwa przejaśnienia (około 3 na 1 cm)? Niestety nie mogę dołączyć zdjęć a nie wiem jak mogę to nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Godzinę temu, Michał,C napisał:

Dzień dobry, chciałbym prosić o pomoc w sprawie wędki. Otóż sytuacja wyglada tak, że zamówiłem przez Allegro wędkę Daiwa Black Widow i przyszła do mnie po dwóch dniach, a problem polega na tym, że widać na niej ślady, których nie powinno być i nie wyglada to po prostu estetycznie. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę pisać w sprawie wymiany towaru lub zwrotu pieniędzy przez takie wyraźne dwa przejaśnienia (około 3 na 1 cm)? Niestety nie mogę dołączyć zdjęć a nie wiem jak mogę to nazwać.

Wrzuć fotki na portal - www.iv.pl   a potem wklej tutaj link zobaczymy czy jest to faktycznie jakaś wada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Michał,C napisał:

Dzięki za pomoc, nie wiedziałem tylko czy będę musiał płacić za przesyłkę, bo 210 cm to około 40-60 złotych chyba😅. A zdjęć nie mogę dodać nawet na tą stronę iv, ponieważ pisze, że plik jest zbyt duży.

40-60PLN to Poczta Polska. Można wysłać taniej kurierem tylko przesyłka musi być prostopadłościanem a nie walcem. Kiedyś sprzedałem wędkę na forum i jak zobaczyłem post factum ceny wysyłki to się za głowę złapałem. Kupujący musiał zaczekać bo musiałem się "zdoktoryzować" w tym zakresie. Mam nadzieję, że zachowałeś oryginalne opakowanie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystkie sprawy zakupu i ewentualnych reklamacji wyjaśniasz ze sprzedającym a nie z forumowiczami na Haczyku. Robisz fotkę , wysyłasz do sprzedawcy mmsa i uzgadniasz warunki rekompensaty za sprzęt lub reklamacji czy wymiany na nową wędkę. W przypadku reklamacji czy wymiany wszelkie koszty związane z wysyką ponosi sprzedawca, być może ma na tyle duże obroty że umowa z firmą kurierską obejmuje odbiór z domu kupującego więc nawet nie musisz się ubierać i wychodzić nigdzie. 

Może te przejaśnienia o których piszesz nie maja nawet wpływu na jakość łowienia i są tylko wizualną wadą , może jakaś obniżka ceny ze strony sprzedawcy będzie satysfakcjonująca dla Ciebie i obejdzie się bez wysyłania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne opakowanie mam przy sobie. Musiałem tylko rozciąć taśmy, żeby odpakować wędkę, ale to chyba nie problem. A w łowieniu to z pewnością nie przeszkadza tylko w kwestii dobrego wykończenia to raczej go tu nie ma, ale myślę, że jeśli chciałbym sprzedać kiedyś tą wędkę to kupujący z pewnością zwróci na to uwagę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.