Skocz do zawartości
tokarex pontony

Grand Prix haczyk.pl 2022- bieżąca dyskusja


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Jako uczestnik, który od lat plącze się gdzieś w ogonie peletonu goniącego czołówkę, a jednocześnie startujący w równoległym wyścigu (nie jestem chyba jedyny) powiem, że zabrakło mi w tej materii małej wzmianki, która pokazałaby się możliwie szybko po pojawieniu się informacji, że można/ nie można/ nie wiadomo czy można... łowić w Odrze. Mogłaby to być wzmianka mówiąca o tym, że Konkurs pt. Grand Prix Haczyk 2022 zostawia wolną wolę uczestnikom w interpretacji w/w zakazów i że nie ma to wpływu na możliwość zgłaszania ryb. W takiej sytuacji nikt nie spoglądałby na reakcję innych, na sytuację w wyścigu równoległym, nikt by się nie czaił, tylko podszedł do tematu zgodnie z własnym sumieniem i poglądami, a jeśli one by mu na to pozwalały i szczęście by mu dopisywało to zgłaszałby złowione ryby na bieżąco.

To oczywiście moje zdanie. Czaiłem się i wciąż się czaję, a widząc, że z Odry zgłoszeń tu nie ma (nie było), a te które pojawiły się w okoniowej lidze były odrzucane utrwaliłem się w przekonaniu, że robię słusznie. A skoro zniosłem tyle wędkarskiej abstynencji to pewnie i te ostatnie 10 dni też zniosę, postępując zgodnie z własnym sumieniem, ale gdyby ta dyskusja pojawiła sie miesiąc temu to nie wiem jak bym postąpił :)

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam nic przeciwko. 

Tylko dlaczego moje ostatnie zgłoszenia nie zostały uwzględnione w klasyfikacji?😭;) Co prawda to wszystko przyłowy przy łowieniu żywców, ale zawsze jakieś ryby. ;)

 

Cytat

 

Gatunek ryby: sandacz

- Długość w cm: 88 cm

- Data połowu:(dzień, miesiąc, rok): 23.08.2022

- Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 23:30

- Łowisko: woda stojąca

- Przynęta: pinki

- Opis połowu: przyłów na method feeder, 8 kg

982582755_sanda1.jpg.0b6ad7e454ecfecc8716970ad8778028.jpg

Gatunek ryby: leszcz

- Długość w cm: 52 cm

- Data połowu:(dzień, miesiąc, rok): 23.08.2022

- Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 23:45

- Łowisko: woda stojąca

- Przynęta: pinki

- Opis połowu: jedna z wielu pięćdziesiątek tego dnia

leszcz.jpg.7c8a31f76a124b36fd2939c1c1b3f547.jpg

Gatunek ryby: karp

- Długość w cm: 70 cm

- Data połowu:(dzień, miesiąc, rok): 24.08.2022

- Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 00:30

- Łowisko: woda stojąca

- Przynęta: czerwone robaki

- Opis połowu: 5 kg

karp.jpg.9a4f03d3d35a9b71d234e7622fb4a206.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, tomek1 napisał:

Ja też nie mam nic przeciwko. 

Tylko dlaczego moje ostatnie zgłoszenia nie zostały uwzględnione w klasyfikacji?😭;) Co prawda to wszystko przyłowy przy łowieniu żywców, ale zawsze jakieś ryby. ;)

Już wpisuję. Rybki pojawią się przy następnej aktualizacji. Przegapiłem, bo zgłoszone ryby były już zatwierdzone 😁. Cieszę się, że jesteście czujni 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.