Skocz do zawartości
tokarex pontony

Grand Prix haczyk.pl 2022- bieżąca dyskusja


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
10 godzin temu, jaceen napisał:

Cześć. Gadać tu szybko, kto w tym roku startuje w GP? :)

Może pomysł trochę szalony, ale zastanawiałem się, czy w przyszłości nie pokusić się o zwiększenie ilości etapów?

Standardowo skoro już i tak wędkuję to co mi szkodzi zrobić parę fotek z miarką a potem zgłosić do GP :D  W tym roku postaram się bardziej przyłożyć w pierwszej turze, a co wyjdzie zobaczymy..

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2022 o 13:05, Marienty napisał:

Ja oczywiście też będę brał czynny udział. Co prawda za chwilę powiększy mi się rodzina (2+1)+1, więc  podejrzewam, że czasu na łowienie będę miał duuuuuużo mniej niż w 2021 r.

Z doświadczenia mogę powiedzieć że armagedon będzie  ;) u mnie model powiększył się w ten sam sposób  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MarianoItaliano85 napisał:

Z doświadczenia mogę powiedzieć że armagedon będzie  ;) u mnie model powiększył się w ten sam sposób  ;)

E tam przesadzacie. ;) Jak młodszy trochę podrośnie, to dwójka dzieciaków to już samograj. Wymagają wspólnie 30% uwagi poświęcanej jednej sztuce. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Chciałby, żeby uczestnicy GP2022 wypowiedzieli się na temat uznawania/nie uznawania zgłoszeń ryb z odcinków Odry objętych zakazem łowienia - z uwagi na zatrucie.

Domyślnie kwestię łowienia i nie łowienia na Odrze (na odcinku z zakazem) oraz zgłaszania takich ryb zostawiłem uczestnikom GP i uznałem takie zgłoszenia.

Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że jest to dosyć kontrowersyjne.

Prośba do Was abyście wypowiedzieli się w temacie. Uznawać takie zgłoszenia czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin tylko wskazuje na możliwość zgłaszania ryb ze wszystkich łowisk w Polsce. Dodanie obostrzenia, że łowisko musi być aktualnie bez zakazów jest zmianą regulaminu i być może warto ją rozważyć, czy wprowadzić za ogólną zgodą uczestników w tej edycji, czy może w następnej. Niezależnie od powyższego, to wędkarze podnieśli alarm że coś jest nie tak na Odrze, to wędkarze organizowali prace, monitorowali sytuację, sprzątali i to wędkarze teraz zaczynają sprawdzać jaka jest sytuacja na Odrze po tym wszystkim. Wojewoda pozwala łowić, marszałek nie pozwala, pzw nie wie czy jest zakaz, wody polskie w ogóle nie wiedzą czego chcą, psr nie ma wytycznych, straż i wodni wolą jedynie sprawdzić papiery. Konkurs w którym obrazujemy nasz cały rok nad wodą chyba nie musi takiej sprawy analizować. 

  • Dzięki! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.