Skocz do zawartości
tokarex pontony

Echosonda na prezent


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Na wstępie zanim ktoś mnie tu zjedzie, to chce zaznaczyć, że szukałam na różnych stronach podobnych tematów, jednak to co znalazłam niezadowoliło mnie do końca, nie znalazłam właściwie żadnych konkretnych odpowiedzi. Podobne posty były też nieraz sprzed kilku lat, więc od tego czasu jakieś nowości, coś lepszego mogło się na rynku pojawić :D

Przechodząc do rzeczy - poszukuje porady na temat zakupu echosondy wędkarskiej. Zaznaczę, że na wędkarskie totalnie nie znam się, a po poszukiwaniu co mogłoby być dobrym prezentem dla wędkarza natknęłam się właśnie na echosondę. Takiego urządzonka jeszcze nie posiada, a wydaje mi się z perspektywy laika (czyli mnie), że to fajna sprawa.

Jeśli chodzi o przedział cenowy, to załóżmy, że nie ma to na razie znaczenia. Chciałabym poznać opinie, którą echosondę uważacie za dobry sprzęt, żeby pieniądze nie poszły też w błoto. Choć nie ukrywam, że wolałabym nie przepłacać na czymś, co w tańszej wersji będzie równie dobrze się sprawować i posiadać takie same funkcję. Zakup planuje zresztą i tak jako prezent pod choinkę, dlatego daje sobie więcej czasu już teraz na uzbieranie potrzebnych środków na to urządzenie, bo widziałam, że nie jest to jednak najtańszy sprzęt.

Widziałam również, że urządzenia te mają właśnie różne funkcję. No i tu już pojawia się dla mnie problem, bo nie wiem co dla wędkarzy głównie jest przydatne w tego typu urządzeniach. Dla mnie osobiście fajną sprawą wydaje się możliwość pokazania, gdzie znajduje się ryba, na jakiej głębokości. No ale jak pisałam - nie znam się :( Nie wiem czego tatko by od takiego urządzenia mógłby osobiście oczekiwać, a początkującym wędkarzem nie jest. Łowi już parę dobrych lat. 

Jeśli chodzi o miejsce połowu, to z tego co wiem, łowi na jeziorach przy brzegu, głównie okonie, sandacze, szczupaki. 

Bardzo proszę o wyrozumiałość i pomoc w tej sprawie, bo przyznam, że odkąd zobaczyłam, że taki gadżet istnieje, to uparłam się niesamowicie na zakup tego sprzętu dla ojca, a badziewia, które będzie dla większości nieprzydatne tez nie chciałabym zakupić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
22 minuty temu, beagle napisał:

Głownie z brzegu z tego co wiem 

No to sprawa jest dość prosta. Potrzebujesz echsondę wyrzucaną za pomocą mocnej wędki, która nazywa się Deeper. Jest kilka typów, jak masz nieograniczony budżet, to kup jak najdroższą, czyli ok. 1700 zł aktualnie.

Ważne żeby kupić model z łącznością wi-fi i zasięgiem 100 m.

Tutaj masz trochę o tym sprzęcie. Tu czytaj o Deeper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tomek1 napisał:

No to sprawa jest dość prosta. Potrzebujesz echsondę wyrzucaną za pomocą mocnej wędki, która nazywa się Deeper. Jest kilka typów, jak masz nieograniczony budżet, to kup jak najdroższą, czyli ok. 1700 zł aktualnie.

Ważne żeby kupić model z łącznością wi-fi i zasięgiem 100 m.

Tutaj masz trochę o tym sprzęcie. Tu czytaj o Deeper

Dziękuje za propozycję, na pewno przejrzę sobie informację na temat tej echosondy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.