Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Feeder Odrą Wrocław


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam sprawę. Potrzebuje pomocy w wyborze feedera dajmy na to do 200zl. Mój feeder zmienił nieoczekiwanie właściciela więc chciał bym coś zakupić. Oczywiście przeglądając różne fora, google,allegro można coś tam zakupić ale jak się zdecydowałem na Robinsona Stingera to nagle się okazało, iż sprzedanych tych wędek jest tysiące to jakoś nie przypadła mi do gustu. Więc zacząłem szukać trochę wyżej. Kolega polecił mi Sensas Black Arrow ale się okazuje że cena wyszybowała grubo poza to co bym chciał wydać. Po drodze są Mikado UV , Browningi. Więc proszę o podpowiedź. Szukam lekkiej smukłej wędki 360; max 100g wyrzutu. To co miałem to było Mikado Tachibana Light feeder.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
3 godziny temu, gryzon napisał:

Mój feeder zmienił nieoczekiwanie właściciela

Mam nadzieje, że to nie zawoalowana informacja o kradzieży....

3 godziny temu, gryzon napisał:

zdecydowałem na Robinsona Stingera to nagle się okazało, iż sprzedanych tych wędek jest tysiące to jakoś nie przypadła mi do gustu

To chyba dobra reklama tego sprzętu -jeśli tych kupujących jest tak dużo to chyba nie mogą być złe wędki.

Jeśli chodzi o Odrę to dla mnie 120g wyrzutu to minimum. Moje feedery na Odrę mają 120-150g. Dosyć często trzeba założyć koszyk 80-100g+ zawartość, chociaż staram się nie przekraczać tych 80g. Osobiście przekonałem się do Mikado UV - smukłe i lekkie. Przerzuciłem się z ciężkich i grubych Kongerów, które teraz leżą na szafie i się kurzą ale był to pierwszy zakup, kiedy miałem nikłe pojęcie o sprzęcie.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marienty napisał:

Mam nadzieje, że to nie zawoalowana informacja o kradzieży.... 

Niestety czasem przychodzi taka nieoczekiwana chwila gdy chcesz iść na ryby a ktoś pożycza Twój sprzęt. 

Ale jakoś chyba szybko doszedłem do siebie bo wiem że nic na to nie poradzę. 😔

 

Co do Robinsona to fakt dużo jest na temat tej wędki, ale również o UV też. UV znalazłem za ok 230 trochę taniej jest sensas green feeder do 90gr. Ale trochę mało jest informacji i niej. Jest jeszcze blues feeder też z sensa ale nie jest napisane czym się różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.