Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kopalnia Paniowice


wasyl1968

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie było tego tematu , więc jestem pierwszy , wczoraj umawiamy się z kolegą forumowym Fido angelus o 7mej na miejscu , meldujemy się o czasie i zonk 👿 zamknięte ? czekamy trochę bajery , pada propozycja a może ujście widawy ? po 20 min. otwierają bajzel , 25 zł opłaty i do boju , teren fajny trawka pszyszczyzona jak do golfa , dużo stanowisk do rzucania , ja wiąże zestawy a kolega melduje że ma ! ( niech się sam pochwali co złapał 😜) ja próbowałem drop szota ale bez sensu , co rzut na ciężarku pełno glonów , myślałem że może byczki ? miałem dendrobene i Carolina ring , zero 😭 pogoda ładna ciepło tak że ranek miło spędzony , ps . Fido pojechał jesze na ujście widawy , może coś dołowi i pochwali się , pozdrawiam Wasyl

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Pojechaliśmy z @wasyl1968 z zamiarem łowienia byczków na spina, ambitny plan bo łowienie byczków to ciężka, specyficzna, zabawa. Warunki nie pozwoliły na kontakt z tą rybką, za dużo roślinności przy dnie żeby poprowadzić lekką przynętę. Ale założenia to założenia, dłubałem lekkimi gumkami na 1,5g główce. Czasami zakładałem coś ciężej i stalkę żeby skusić szczupaka który jest dominującym drapieżnikiem na łowisku. Ciężej na tyle ile pozwalała wklejka do 5g ;)

Długo nie czekałem na jedyne zresztą branie, ładne bum i troszkę powoziliśmy się, ryba bardzo gruba i silna a do tego, co widać na fotkach taka strasznie "zła" :) 

1184734283_sanda1.thumb.jpg.657894ad6cbe51646489b8e4a51f0c3d.jpg

Koło południa zwinęliśmy się bo nic się nie działo, ja na ujście Widawy. Tam połowiłem okoni ale same drobne, jeden taki bardziej zdjęciowy ale fotki nie zrobiłem.

Dzięki @wasyl1968za pomysł na łowisko i towarzystwo. Pozdrówki.

  • Lubię to 1
  • Dzięki! 1
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.