Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Koła wędkarskie we Wrocławiu


kamionki

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku chciałbym zmienić,a w zasadzie zmienię na pewno swoje dotychczasowe koło na inne.Interesuje mnie koło,które opiekuje się własną woda.Czy znacie jakieś i czy możecie któreś polecić?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

http://www.pzw.org.pl/hydral/wiadomosci/lista/60/aktualnosci

ja tam należę kolo opiekuje sie dwoma stawami w wilczynie lesnym , woda warta polecenia ponieważ jest pod dobrym nadzorem: regularne zarybiania karpiem , amurem ,sandaczem węgorzem pstrągiem okoniem ,

latem ciezko tam połowic bo w weekend bo odbywają sie balety w pobliżu 1 stawu :)) w tygodniu i wiosna/jesienią lowi sie barzo przyjemnie opłaty 20zł lub jesli ma ktos czas i chec do pracy to moze odpracować tzw czyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wilczynie byłem dwa razy w zeszłym roku,bardziej jako osoba towarzysząca.Woda wygląda dość sympatycznie i wyniki były nawet zadowalające.

gleam podałeś,że opłaty wynoszą 20 zł.Tylko na ile?Na rok?Za jednorazowe wędkowanie?

Chodzi mi ile Wy płacicie jako członkowie koła?Chociaż ja bardzo chętnie pomogę przy sprzątaniu lub innych pracach nad wodą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamionki, oplata 20zł niestety za jedno wędkowanie od świtu do zmierzchu za nocke dodatkowo , 2 dychy nie mały pieniądz ale w tej cenie możesz wziąc 2 karpie lub np karp+sandacz , szczupły +sandacz ,amur+karp inne mniej wartościowe ryby do 5 kg chyba , dla członków kola opląty takie same ale jako czlonek możesz pomoc w czynie , ja tak zrobiłem jade na 2 soboty i mam karte na 15 wejść ktora mi spokojnie starczy na rok , jako członek sa jeszcze jakies dodatkowe korzyści , jest pomysł aby czlonkowie koła placili mniej decyzja zapadnie na corocznym spotkaniu pod koniec marca,

wilczym woda fajna choc "na kolana nie powala" karpia 15+ raczej nie znajdziesz, ale patrząc na to jaka kicha byla w tamtym roku na odrze (2Xpowodz) warto miec taka odskocznie w poblizu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.