Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Bry, mam na imie Paweł, jestem uzależniony :) wędkuję od kilkunastu lat.. przychodzę do Was uzależniać sie jeszcze bardziej, leczenie nie wchodzi w gre..

wędkować chcę dalej :)

Jestem z Wrocławia, ulubione gatunki: lin, karp, karaś, szczupak, najwięcej w starorzeczach i stawach, czasami w rzece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz.. lat 21, zamieszkały w Chojnowie :grin: Ogólnie wędkuje od lat wielu tj. pierwszego 4 metrowego bacika dostałem w wieku lat 5, oczywiście pierwsze krasnopióry i płotki łowione na białego robaczka i takie tam [!?] Później tak to się jakoś toczyło, że jeździłem z ojcem na rybki, a że drobnych zbiorników naokoło było dość wiele, zawsze okazja się znalazła.. :cool: Później w wieku lat 14 rozpoczęłem praktycznie samodzielne łowienie, pierwsze zestawy ze sprężyną zanętową, otrzymałem swój pierwszy kijek spiningowy pamiętam był to D.A.M 240 od 10-25 gram wyrzutu, zwykła szklak, aczkolwiek szczytówkę miał tak delikatną że łowiło się bardzo cudownie, oczywiście na dość duże wahadłówki i obrotówki [!?] :wink::wink::wink:

Ogólnie od lat 2-3 łowię tylko i wyłącznie na gruntówkę z drgającą szczytówką i oczywiście spininguje.. Ogólnie jeśli chodzi o metodę drgającej szczytówki łowię z użyciem lekkich koszyków z zestawem na bocznym troku z hakami o rozmiarach 12-14.. niezależnie od gatunku poławianej ryby :cool::lol::lol: Jeśli chodzi o spinning używam dwóch wędzisk tj. Konger Tiger Cross Maxx 240 o wyrzucie 15-40, oraz kijka który lepiej leży mi w dłoni Jaxon Selection 2000 Jig spin, 270 [5-20]... Jeśli chodzi o moje spiningowanie łowię głownie metodą bocznego troczka, oraz jigowanie, gdy nic nie przynosi rezultatów próbuję łowić wahadłówkami [..] :lol::smile: Łowię z reguły na przynęty o "naturalnych odcieniach" z przewagą zieleni, brązu, matowego złota, a do moich najłowniejszych przynęt należą kopyta o długości 5-8 cm w odcieniach bieli i srebra, także z brokatem, ubarwione w ciemniejszy grzbiet, oczywiście zależnie od pogody i warunków.. Lubie eksperymentować w klejeniu paprochów przy łowieniu metodą bocznego troka ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nazywam sie Łukasz, mieszkam w Warszawie. Do wędkarstwa powracam, pierwszy sezon mam za sobą. Kiedyś, jako dzieciak lapalem karpie na wystawionym przez chodowce stawiku. Było EXTRA. Teraz jestem na etepie wyrabiania karty, a poki co łowiska komercyjne. Przez zime musze skompletowac sprzet, a od marca... zaczynamy.

Pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkownikow oraz podgladaczy, aczkolwiek przedstawialem sie juz okolo 2 miesiecy temu. Ale nie uczestniczylem i dlatego tez sprobuje nadrobic braki. Z gory chcialbym prosic o wyrozumialosc jak bym strzelil jakas gafe. gdyz dopiero pomalu wszystkiego sie ucze. tz. poslugiwania sie forum jak i lapem. Bardzo spodobalo mi sie forum, haczyk itp. Krotko o sobie w ramach przypomnienia, Pochodze z Walbrzycha i wedkuje okolo 30 lat. Ze smutkim zaowarzam ze bardzo malo wiary uczestniczy w forum. a szkoda bo wedkarzy w samym Walbrzychu jest bardzo duzo i napewnona dobre by niekturym wyszlo jakby zagladali do (haczyka). Bo czlowiek uczy sie cale zycie. Pozdrawiam Miro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zapisałem się jakiś czas temu na forum ale dopiero teraz się przedstawiam;)

Jestem ze Szczecina, wędkuje od ładnych paru lat, choć ostatnio miałem chyba z roczną przerwę to od mniej więcej września wróciłem do tego wspaniałego sportu jakim jest wędkarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "nowych" użytkowników [w sumie też to nich należę] tego cudownego portalu..

I pozdrawiam raz jeszcze wszystkich jak to o nas mówią ?? NIESZKODLIWYCH PSYCHOPATÓW, gdzieś siedzących nad wodą niezależnie od paskudnej pogody, jesiennej słoty, zimowych mrozów i gorszych jeszcze warunków.. cóż taki nasz los nieciekawy chłopaki... :roll::roll::roll:

POZDRAWIAM.. jutro pół dnia spędzam nad żwironią, świetna pogoda się szykuje [!?]

POZDRAWIAM :smile::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Tych wędkarzy co nie lubią tak jak ja.. kolegów po kiju którzy chcieli by wiedzieć zbyt dużo ...

"Nad brzegiem rzeki siedzi facet i łowi ryby. Podchodzi do niego koleś i pyta;

-Biorą???

-Nie

-A złapał Pan coś??

-Jednego

-I co pan z nim zrobił???

-Wrzuciłem do wody

-A duży był????

-Taki jak Pan i też mnie wk..wiał" :idea::idea::idea::idea:

Tak na dobry początek dnia... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.