Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam mam na imię Mateusz wędkuje od 6 roku życia mam 16 lat wędkuje głównie w Polsce ale mam na koncie również Ocean atlantycki łowiłem ta w Irlandi koło miasta Coork z dużym powodzeniem polecam każdemu troch łowiłem na wczasach w Bułgarii na Morzu czarnym ale bez powodzenia planujemy z rodziną wyjazd na ryba Do Hiszpanii i na rzekę Ebro na suma no tak troszkę o mnie wędkarstwo to moja pasja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam Jestem Marcin z \KOŁOBRZEGU/ na codzień jestem masażystą ale wędkarstwo i krótkofalarstwo to moje hobby. wędkuję na morzu od roku i bardzo mnie to wciągnęlo . super zabawa i staram się regularnie pływac co miesiąc/ Nie ma to jak smak świeżego dorsza na kolację... Pływam na jednostce Nurek i jestem bardzo zadowolony... to do następnego POZDRAWIAM :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wojtek z Poznania, lat 31. Od dwóch lat zacząłem niejako od nowa zabawę w wędkowanie po kilkunastoletniej przerwie. Akweny gdzie próbuję swoich sił: Zalew Szczeciński, jezioro Dąbskie oraz Bałtyk. Ulubiona metoda połowu: spinning:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Mateusz, przygodę z wędką zacząłem w 1996 roku i trwało to systematycznie do 2001 , oczywiście w towarzystwie Ojca :mrgreen: , niedawno postanowiłem wrócić to tego wspaniałego hobby, po niespełna 9 latach przerwy, a wszystko dzięki przeprowadzce z Sosnowca w okolice Szczytna. Metody jakie stosuję najczęściej to spinning i spławik. Mam nadzieję że nie braknie mi czasu i zapału...

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników tej wspaniałej metody spędzania wolnego czasu :mrgreen: Mieszkam we Wrocławiu. Łowić zacząłem dopiero latem ubiegłego roku, więc póki co w praktyce jestem świeżak, co nie znaczy, że zielonka :lol:.

Do tej pory korzystałem z własnej odległościówki i średniego feedera kolegi. W tym sezonie na pewno dojdzie własny feeder i quiver oraz (jak żona pozwoli) spinning :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolobrzeg wita wszystkich uzytkownikow!!!!

Łowie od niedawna...najczesciej spininguje na parsęcie ale to co mnie wciagnelo na maxa to lowienie dorszy z kutra,bylem kilka razy w morzu i spodobalo mi sie..

naprawde fajna przygoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkujących w naszych skromnych wodach :) Jestem ze Śląska, wędkuje 8 lat, moje ulubione metody to głównie grunt (Feeder i Karpiówka) czasem wypad z odległośćiówką na leszcze i płoć pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,mam na imie Mirek i jestem z Bierunia(k.tychów). Mam 25 lat, a łowie od 15lat.

Łowie głownie w sląskich ciekach takich jak Wisła czy Pszczynka, ulubione metody to lekki spining(jaż/kleń) oraz DS głownie leszcze. Lubie także przepływanke.

Pozdrawiam wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.