Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich. Mam na imię Maciek, mam 28 lat. Wedkuję od 3 lat, tylko na spinning. Do tej pory łowiłem na Odrze w okolicach Brzegu oraz na Nysie Kłodzkiej na przyujściowym odcinku. Od przyszłego sezonu zaczynam swoją przygodę wędkarska we Wrocławiu.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Na imie mam Mateusz, mieszkam w Otwocku Woj. Mazowieckie

Wędkuje od niedawna raptem od kwietnia tego roku.

Narazie okazami to ciężko jest mi sie pochwalić, jednak każda złapana rybe uwazam za sukces.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, którzy tu trafili i dołączyli sie, albo dopiero to uczynią ... bo jeszcze sie zastanawiają ... czy podglądać, czy uczestniczyć

No to ja od dziś przestaję podglądać :cool: . Witam się i ja serdecznie z Wami :wink:

Odległościówka, feeder i bolonka to mój żywioł. Wędkuję od ponad 30 lat.

Kolejne fajne Forum na które trafiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim!Dzis sie zalogowalem wiec jestem tzw.swiezakiem.Mieszkam od kilku lat w Holandii i od pewnego czasu postanowilem wrocic do mojego hobby czyli wedkarstwa.Pare ladnych lat mialem rozbrat z tym milym spedzaniem czasu ale teraz postanowilem do niego powrocic.Zaczynam od kompletolwania sprzetu i logowania na Waszej stronie by zaszlyszec wielu porad odnosnie wedkarstwa.Jesli czasem zanudze Was byc moze dziecinnymi poradami to z gory przepraszam.Pozdrawiam goraco wszystkich w Polsce jak i w Holandii!Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwsze wypady na ryby już daleko za mną. Preferuję spinning, ale inne metody nie są mi obce. Ulubione łowiska w okolicach Wrocławia. Ostatnio zasmakowałem w połowach morskich - pilkowanie z kutra. W przyszłości - może pstrągi?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich, to mój pierwszy wpis :grin:

Mam na imię Krzysztof, mieszkam we Wrocławiu.

Wędkarstwo to moje hobby od lat najmłodszych, i uprawiane z różnymi przerwami.

Ulubione metody to spining i feeder. Ulubione okolice które odwiedzam to Mietków, Bajkał, Prężyce i Kotowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Adam i jestem anonimo...

zaraz zaraz, nie to uzależnienie....

a tak na serio to jestem ze Szczecina i okolic. Lubię spinning, ale również klimatyczne zasiadki nocne na coraz rzadszego węgorza czy sumka. Czasami dam się też namówić na przysiadówkę linową czy leszczową - nie gardzę spławikiem, bo od niego zaczęła sie moja przygoda nad wodą.

Mam trochę doświadczenia na szczecińskiej Odrze, j. Dąbie i Zalewie Szczecińskim. Chętnie służę poradą gdzie co i kiedy wrzucić w nich do wody (raz nawet złapałem rybę:))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem z okolic Katowic mam 30lat ostatni raz łowiłem na wodach PZW w 97r.

Aktualnie jestem na etapie wyrabiania karty bo stara straciła ważność składki opłacę dopiero w 2011r więc wtedy zacznę od nowa.

Do powrotu zainspirował mnie pobyt nad morzem i połowy z kutra na spinning postanowiłem łowić na spinning ale nigdy tego nie robiłem i szukam tutaj pomocy. Prawdę mówiąc to w życiu złowiłem tylko kilka leszczy na jeziorze rożnowskim bo u nas nic mi się nigdy nie udało i dlatego zrezygnowałem z łowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie nazywam się Mikołaj i mam 16 lat.

Tej wiosny udałem się z kolegą na wędkowanie dla mnie to była

nowość on mi wszystko pokazywał a ja się uważnie przypatrywałem.

zacząłem się tym interesować kupiłem wędkę

kołowrotek no i tak zaraziłem się wędkarstwem. Jestem jeszcze zupełnie zielony dlatego proszę

o pomoc w doborze sprzętu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam na imię Michał, łowię jakieś 10 lat z krótszymi i dłuższymi przerwami, teraz po zimie chcę wykupić pozwolenie PZW i ruszyć za drapieżnikiem (dawniej łowiłem na prywatnych łowiskach). Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.