Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam!

Mam na imię Hubert, mam 21 lat. Wędkuję od... zawsze i różnymi metodami:D Forum odwiedzam jako gość od około dwóch lat. Nie dawno się zarejestrowałem i postanowiłem się przywitać:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jako średnio doświadczony wędkarz swoje zamiłowanie zawdzięczam rzece Bug. Wędkuję stacjonarnie w ulubionych przez siebie miejscach. Mam nadzieję, że skorzystam z porad doświadczonych wędkarzy jak również będę się starał w miarę posiadanej wiedzy i praktyki pomóc innym kolegom z forum.

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć...Mam na imię Joachim i mieszkam we Wrześni w Wielkopolsce...Wędkuję od 5 roku życia(mam 14 lat)...Tata i wujostwo "napalili" mnie na to hobby...Lubię łowić metodą karpiową,spinningową i czasem nawet spławikową...Moją ulubioną rybą,którą zawsze chętnie łowie jest...Szczerze to mam dwie:płoć i lin...Lubie je łowić,ponieważ później wpuszczam je do swojego stawu i one rosną,a potem je się je...;]Inne zainteresowania?Hmmmm:piłka nożna,tenis ziemny(trenuję) oraz różne gry bitewne...;];];]Pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Imię Bogumił

Wiek 33 lata,

Wędkuję od małego gdy pierwszy raz dziadek z leszczyna w ręku zaciągnął mnie nad staw i zaraził tą pasją. :lol: Metoda ulubiona grunt, spławik, czasem spinning :grin:

Pochodzę z rejonu Bartoszyc, Warmia i Mazury, do Łyny miałem 10km ( tam też łowiłem)

Obecnie mieszkam i pracuje w Kętrzynie.

Wędkuję na Mazurskich jeziorach, jak tylko praca pozwoli na wyrwanie się nad wodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moczykije.Wędkarstwo i cała otoczka wokół niego to całe moje życie,wędkuję od najmłodszych lat,od ok 20 jestem zagorzałym wyznawcą spina .Przybyłem tu z wędkuje.pl,poszperam,pomyszkuje i byc może zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;mam na imię Rafał ;wędkuje już hmm odkąd pamiętam; mam 34 lata a mója ulubioną metoda połowu to DS natomiast miejsce połowu to praktycznie Wisełka bardzo rzadko jakiś zalew czy inny staw ;aha pochodzę z okolic Klimontowa(woj świętokrzyskie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :smile: . Mam na imie Jacek, życiowa pasja to wędkarstwo, oprócz tego lubię wszelkie sporty a w szczgólności rowerek i siłka. Zimą jeżdże też na nartach. Wracając do wedkarstwa jak wskazuje opis najcześciej łowie na spinning i jest to moja ulubiona metoda połowu. Łowię też połapać feederkiem i ciężką karpiówką. Wszystkie złowione przeze mnie rybki wracają do wody. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów, chciałem się przedstawić ponieważ dopiero co się zalogowałem. mam 43 lata i mieszkam we Wrocławiu nie daleko śluzy różanka i dlatego kanał śluzowy jest moim ulubionym łowiskiem ale też lubię wędkować na Widawie na jej odcinku przy ujściowym ostatnio ulubionym sposobem wędkowania to lekki spining ale nie pogardzę spławikiem jak i gruntem . mój rekord to okonek 1,60kg złapany w wałach śląskich na obrotówkę na terenie kąpieliska. do zalogowania na tym portalu skłoniło mnie to że jest sporo osób z Wrocławia i okolic , myślę że w tym sezonie aktywnie zadziałam na tym portalu i poznam ciekawych ludzi. z pozdrowieniem Wasyl 1968 PS.mam pytanie czy są dostępne koszulki,naszywki,naklejki czy coś w tym stylu z logo portalu za info dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów "po kiju",

jestem z Legnicy, szlifuję DS'a, bata, spinning i match'a, w zależności od pory roku, humoru i towarzystwa. ;-)

Wchodząc w nowy sezon wędkarski życzę wszystkim samych taaaaaaaakich okazów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

po paru latach przerwy wracam do wędkarstwa, zanim owa przerwa nastąpiła łowiłem głównie na lekki spinning, moją ulubioną rybą był kleń oraz czasami w szczególności na wiosnę lubiłem łowić na spławik płocie, jazie i inną drobnicę która się napatoczyła :grin:

Pozdrawiam,

Bogumił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.