Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj kornik dawaj namiar na te ośrodki, ponieważ do końca roku mam wolne i za holere nie mam pomysła co z tym czasem zrobić :smile:

Rany pierwszy raz jadłam tam frytki z majonezem, które postawił mi terener karate.

madi to się czułaś jak szpyrka w kapuście :mrgreen::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

madi szpyrka to takie cudo:

pokroj słoninę na kostke pi razy oko:kurna nie działa

ale tak na oko pół cm, / na pół cm.

i na patelnię wrzuć i przetop :grin:

jak już przetopisz to masz na patelni:

fet - tłószcz

plus szpyrki :grin:

wszystko jasne no nie :smile:

jak nie :?: to bij w otwór

u nos sie tak niekiedy godo:

ważno jak szpyrka w kapuście :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na forum jestem od niecałych 2 miesięcy, powinienem wsześniej coś o sobie skrobnąć ale wyszło jak wyszło :oops: . A więc: przeżywam właśnie 26 jesień, mieszkam w Rawiczu, ryby łowię od mniej więcej 14 lat z małymi przerwami, ulubione metody to: ogolnie grunt w szczegulności DS, spławik i spining sporadycznie, chociaż spining zaczyna coraz bardziej kusić :cool: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema tu "nowy" :)))) mam na imie Jarek jestem z Torunia mam 28 lat i uwielbiam pomykac na rybki, jakichś większych osiągnieć nie zanotowałem w swojej karierze ale ogólnie jest ok:)))) jesli ktoś miałby ochote pogadać, może nawet wyskoczyć na rybki to zapraszam moje gg: 6694010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Janek z tej strony. Mam 23 lata, za niecały miesiąc już 24. W wędkarstwo wtajemniczył mnie mój dziadek, od którego "na dobry początek" otrzymałem wędzisko Daiwy. Pierwszą wyprawę na ryby przeżyłem w wieku ok. 6-7 lat, a miejscówką był zalew w Krynicach k. Zamościa. W kolejnych latach bardzo często wędkowałem na rzece Nogat, w pobliżu miejscowości Bielnik, czego rezultatem było kilka ładnych leszczy. Dziś, z racji braku sprzętu (jest w posiadaniu ojca, który wyemigrował) i czasu (kończę studia), łowię głównie z dziadkiem podczas wakacji, z tym, że umiejętnościami dorównałem już mojemu "sensei". Jako metodę preferuję spławik, choć metoda gruntowa i spinningowa także nie są mi obce. Generalnie jednak "specjalizuję się" w połowie ryby białej. W charakterze przynęty najczęściej występują białe robaki i kukurydza. Zdarza się też słynne polskie "ciasto" :).

Moje rekordy nie są być może imponujące, ale każdy z nich dostarczył mi sporej radości. Do bardziej "spektakularnych" należą 80cm szczupak (nie pamiętam niestety wagi) oraz kilogramowy linek.

W wędkowaniu najbardziej pociąga mnie fakt obcowania z naturą i czas spędzony z dala od miejskiego zgiełku. Mimo, że jestem miłośnikiem wszelkiego rodzaju fauny i flory, większość moich zdobyczy (rzecz jasna wymiarowych) kończy na talerzu.

W niedalekiej przyszłości, kiedy już skończę edukację i będę miał więcej czasu dla siebie zamierzam zainwestować w jakiś środek transportu (rower) oraz sprzęt i niezbędne dokumenty, aby moje hobby nie było realizowane jedynie podczas wakacyjnych wyjazdów do dziadków. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! Jestem tu nowy i mam nadzieje,ze bede spedzal na forum razem z Wami mile chwile.Uwazam rowniez,ze to forum i wiadomosci na nim zawarte,pozwola mi na podniesienie mojej widzy na temat wedkarstwa. Dziekuje i pozdrawiam wszystkich! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!! WITAM WSZYSTKICH !!

Więc moze trochę o sobie napiszę :).....Mam na imie Mateusz, mam 15 lat i wędkuję intensywnie od 3 lat :) ..Mieszkam w Strzyżowie n/Wisłokiem ...najczęsciej chodzę własnie na Wisłok bo mam bardzo blisko, poza tym w Strzyżowie mamy kilka mniejszych rzeczek ( górskich ) takich jak: Mazurówka, Kopytko i Stobnica, mamy również staw Glinianka...więc na ilość miejsc do wędkowania nie narzekam :)...zaczynałem wędkować juz od przedszkolnych lat ze starszym bratem i tatą , początkowo była to najprostsza spławikówka jakąś tam wędka i ruski stary kołowrotek :)..chodziłem najczęsciej na Mazurówke, bo tam "najłatwiej" się łapało ... początkowo byłem chyba jak każdy bardzo napalony lecz z czasem mi przeszło na dość długi czas :neutral: ...odrodziło się to we mnie w 5 klasie podstawówki, kiedy to z nudów poszedłem z bratem na ryby ..i wtedy wędkarstwo odrodziło się we mnie :mrgreen: porzuciłem częstą grę w piłkę itp. :cool: ..np. w czasie wakacji nie było dniazebym nie był na rybach :D ( dobrze ze mam kolegę na osiedlu z mojego roku, który jest tez zapalonym, wędkarzem i to z nim chodziłem i chodzę na ryby ) :) ....więc od 5 klasy zacząłem intensywnie wydawać kasę na wędki itp. :D:D:D ..i do dzisiaj mi się to nie znudziło i czuję ze napewno się nie znudzi, do dzisiaj wydaję kasę ( a nie mam jej za duzo , jak pewnie większosc ludzi w moim wieku :neutral: ) ..powoli zwiększa się mój asortyment wędkarski itp. ...jedynym utrudnieniem jest szkoła :D..ale i tak w każdy weedend chdzę na Wisłok i inne rzeczki :) ...czasami gdzies pojadę dalej z tatą :)

Moję ulubioną metodą jest SPINNING , powoli zaczynam zbierać $ kase na muchę bo nic nie mam do tej metody, a gdy oglądam muszkarzy w akcji, to bardzo mi się to podaoba i chcę tego spróbować :) ..poza tym lubię od czasu do czasu przejsc się na Bata i pobawić się z mniejszymi rybkami :) ...chdzę też na grunt i na wszystko co się da. Ogólnie jestem wędkardz 'Uniwersalny" lecz czuję się i najbardziej lubię SPINNING :) ...najczęsciej łowię klenie, okonie, czasmi szczupaki i pstrągi ( lecz nie tak często jak klenie i okonie :D ) ..poza tym różny białoryb. Mam opłaconąkartę na nizinne, górskie i zbiorniki. Wypuszczam wszystkie złowione ryby ( w swoim życiu zabrałem chyba tylko 3) :) .... postawiłem na NO KILL ! :) ....

w Wędkarstwie lubię przebywanie " z przyrodą " i emocje, wyciszenie w czasie wędkowania :) ...to chyba tyle :)

Pozdrawiam wszystkich !!! Mateusz, ( kleniu ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Witaj Kleniu ja się cieszę, że piszesz z Nami na forum i oby tak dalej... Bo większość rejestrujących się ludzi na tym forum zarejestruje się i nic nie pisze :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.