Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

WITAM SERDECZNIE

Jak widać w niku mam na imię Roman, należe do grupy bardzo przerośniętej młodzieży(57L).Pochodzę z Wrocławia,wędkuję już sporo czasu bo prawie 40wiosenek.Od około 15 lat zakochałem się w spiningu i obecnie tylko jemu jestem wierny, jest moją pasją.Oprucz tego kolejnym moim skrzywieniem jest sport wędkarski i działalność na jego żecz oraz dłubanie z rużnego rodzaju "wynalazkami" do łowienia na spining. Najwiekszymi sukcesami w sporcie to III miejsce w Klubowych Drużynowych Mistrzostwach Polski (klub "Paproszek"),a moją ulubioną rybką jest sandacz i boleń największe sztuki złowione to sandacz 7,9kg. a boleń 5,2kg.Jestem z natury człowiekiem otwartym i spokojnym.

P.S. Z tym użądzeniem na którym teraz kreślę te słowa prubuję się zaprzyjaźnić- mam go dopiero od kilku miesięcy i jest to moje wyzwanie życiowe,poełniam okrutnie dużo błędów (co widać jak mi wyszło z nikiem) Bądźcie wyrozumiali i bijcie po łapach jak będzie coś nie tak. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz prezes! Ja jestem Tomaszek, będę wyrozumiały i nie omieszkam bić po łąpach :wink:

Jeśli jesteś prezesem tego co myślę, to pewnie nie raz na forum przeczytasz kilka "ciepłych słów" po adresem organizacji. Nie martw się tym jednak wcale, za to śmiało zabieraj głos w dyskusjach! np. http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=2199 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moją ulubioną rybką jest sandacz i boleń największe sztuki złowione to sandacz 7,9kg. a boleń 5,2kg.Jestem z natury człowiekiem otwartym i spokojnym.

No ładne osiągnięcia! Witaj na forum i zapraszamy do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z przyjęcia do grona moczykijów, na pewno swoim doświadczeniem będę wspomagał kto tylko wyrazi taką wole-wiedza dla samego siebie to nie wiedza.Dzięki dla Tomek1,Kisux i Wobler129 oraz dla Wszyskich kturzy się przyłączą, ja wychodzę troszkę potyrać więc do jutra nie będzie mnie w sieci. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jako że po roku nie bywania na rybach wracam znowu do tego dodatkowego pożeracza czasu aczkolwiek to przyjemny pożeracz jest liczę na pomoc i wyrozumiałość przy ewentualnych wpadkach na formum :mrgreen: A ,że kolegoa Sogun_zag mnie zaszczepił polowaniem na sandacze to sam sobie winien jak mu będę tyłek zawracał i ładował się na ponton he he. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata lowi od 30 lat w tym od 25 lat na muche. ja dopiero od 15 w tym od 10 na muche. W innych metodach oprocz muchy jestesmy dość ciency więc prosimy o wyrozumiałóść.

Witajcie! Akurat dobrze bo szpeców od muchy nie nadbywa :wink: Może jednak zalożysz ojcu osobnego nika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

poełniam okrutnie dużo błędów
no nie da się ukryć :mrgreen:
kturzy
żecz
Oprucz
rużnego
ale sam kazałeś
Bądźcie wyrozumiali i bijcie po łapach jak będzie coś nie tak

Roman jest na to sposób zainstaluj sobie przeglądarkę Mozilla Firefox, podkreśla na czerwono wszystkie błędy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na imię mam Artur, wedkuję od wielu lat. Wędkarstwo jest dla mnie przyjemnością, czyli nie zagłębiam się w tzw. tajniki i super sekrety. Nie mniej z uwagą śledzę forum .Na pewno nauczę sie czegoś nowego. :wink:

Najbardziej lubię wędkować na federa i spining - preferuję błystki, do wszelkiego rodzaju gum jakoś nie mogę się przekonać. No i oczywiście musi to wszystko odbywać sie na jeziorze. (na rzece nie miałem okazji) :cry:

Pozdrawiam Wszystkich

Może spotkamy się gdzieś nad jeziorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim! Widze znajome twarze z poprzedniego forum na którym byłem. Przeniosłem się, ponieważ może tutaj odpowiedzi będą szybsze i bardziej dokładne :wink:

Mam na imię Tomek, mieszkam w Bydgoszczy, mam 16 lat łowię ryby od hmmm 3 roku życia :grin: Mimo tego w wędkarstwie nie jestem mistrzem. Interesuję sie także informatyką, pirotechniką, narciarstwem, ASG, nurkowaniem i majsterkowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w Bydgoszczy

w bydgoszczy to mi komórkę ukradli, i przez to szanowny plus mi karę narzucił za zerwanie umowy którą dzisiaj muszę spłacić... :evil::roll::wink::wink::wink:

Ale witaj serdecznie baw się dobrze, i zasysaj wiedzę, bo tu większość chłopaków to stare i mądre wygi :D:mrgreen:

pirotechniką

a podobno fajerwerki są od 18tu lat :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kciuk, witaj

...i bądź ostrożny :mrgreen: Kiedys bawilem sie troche z prochem, ale głownie z saletrą i karbidem. Mialem pare sytuacji z ktorych teraz sie smieje, ale byly dosc niebezpieczne :mrgreen: Musialem z tym skonczyć kiedy w moim starym mieszkaniu robilismy pedardy z saletry(takie co do góry lećą :wink: ) no i robilismy na gazecie. Wzieło mnie żeby podpalic troche saletry na koncu gazety a ona (franca :wink: ) zapaliła sie cała. A wiadomo ze to dymi jak holera, wiec ja otwieram okno a tam sasiadka z krzykiem (akurat matka kolegi) czy dzwonic po straż? No i rodzice sie dowiedzieli i zabrali caly sklad ktory w mnie troche kosztował razem z kluczami :sad: Eeeeeee troche odbieglem od tematu. Moze opiszesz troche co sam robisz bo to ciekawy temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.