Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich serdecznie. Na imię mam Mateusz, jestem zapalonym spinningistą już od około 10 lat, łowię na wodach mazowieckich, przy czym swoje wyprawy również nagrywam, i całkiem dobrze mi to wychodzi według mnie :) Zapraszam również na mój kanał :), link do niego znajdziecie poniżej w sygnaturce. Pozdro :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy, a w zasadzie jest nas dwóch. Rafał i Jarek czyli RaJa. Ja trochę bardziej na komputerach się znam i mi przypadło założenie konta. Na ryby jeździmy zawsze we dwóch - bo raźniej, fajniej i jest z kim pogadać. Poza tym przyjaciół nie zostawia się w domu babom na pożarcie ;)

Najczęściej łapiemy na Myśliborskim i na wodach Regalicy, a z faktu lodu na Odrze zrobiliśmy wypad na Ciepły Kanał. Jeszcze tam wrócimy. Niebawem...

Rafał - 42 lata, wędkuję od podstawówki. Kiedyś w Świnoujściu, teraz w Myśliborzu. Lowię najczęściej z gruntu, trochę spininguję i bawię się spławikiem. Lubię połapać, ale nade wszystko odpocząć nad wodą.

Jarek - 52 lata, wędkuje od zawsze (?). Kiedyś na Warcie w Gorzowie, teraz w Myśliborzu. Lowie z gruntu, spławikiem i spiningiem. Jak się da i gdzie się da. Byle odpocząć ;)

Tyle o nas jak na razie.

Połamania kija Panie i Panowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Dawid mam zaledwie 16lat łowie głownie na rzekach. Łowie od 1,5 roku. Wcześniej także łowiłem ale to były takie

"rzeczki ze ściekiem" Kocham spinningować jestem z Czechowic-Dziedzic obok Bielska-Białej.

To tak krótko o mnie :)

Pozdrawiam 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Czesc.tak bardzo szukalem porad ze sie nie przywitalem,a wiec witam.

Lowie od kilku lat z malymi przerwami,glownie na wodach warmii,ale od 2 lat uczesczam nad Wisle.ulubiona metoda feeder.No i zaczynam przygode z sumowaniem(badz chcialbym :)).pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich serdecznie :) od dawien dawna śledzę to forum i podziwiam wasze rybki :) Mieszkam w Ząbkach, a najczęsciej wędkuje na grunt, Kania, Cupel ( bug ) Kacice (narew) oraz spining z łódki, ew. jak mi się nudzi to kanałek żerański :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak padła jedna z ostatnich ostoi męskiego świata.Witamy Panie serdecznie ale, Małżonowie to maja teraz przerąbane.Już nie będzie"gdzie byłeś?"na rybach.....Cóż ?postęp.A tak na poważnie? cieszę się że i płeć piękna jest z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Witam, Nazywam się Jacek mam 28 lat,  mieszkam w Lublinie, wędkarstwem interesuje się od 5 lat i chciałbym przywitać wszystkich miłośników wędkarstwa. Mam trochę pytań, a także doświadczenia, liczę na owocne konstruktywne dyskusje i ciekawe tematy :-) Pozdrawiam Panie i Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.01.2017 o 01:00, Szybki Karaś napisał:

Witam, Nazywam się Jacek mam 28 lat,  mieszkam w Lublinie, wędkarstwem interesuje się od 5 lat i chciałbym przywitać wszystkich miłośników wędkarstwa. Mam trochę pytań, a także doświadczenia, liczę na owocne konstruktywne dyskusje i ciekawe tematy :-) Pozdrawiam Panie i Panowie :)

Witamy, pytaj śmiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pawel z Perth Szkocja. Wedkujemy powiedział bym amatorsko ale sprzęt zaczyna mi się nie mieścić w mojej szafie wędkarskiej. W mojej okolicy jest za dużo możliwości a co za tym idzie wendek trochę trzeba mieć. A to na kuter a to na spinning szczupakowy a na trupa i szafa pełna a jeszcze marze o spiningu na troc i lososia ale to w przyszłym roku bo kobieta nazeka na razie musi starczyć to co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.