Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość przem1978

Witam,

jestem NOWY, więc witam wszystkich !

Mieszkam w Gdańsku, wędkuję amatorsko z przerwami od 15 lat, ale po kradzieży mojego sprzetu z piwnicy w tamtym roku postanowiłem, ze sprzet kupie nowy i nie będzie to wędkowanie z długimi przerwami... od maja startuje i preferuję grunt i spinning, najczesciej na łowisku wygrywa jednak tylko grunt, jako relax dla umysłu :)

a żebyscie mnie cieplej przyjeli to prezentuję film wędkarski mojego autorstwa (z głośnikami - moje słownictwo jest spowodowane poziomem adrenaliny)

http://pl.youtube.com/watch?v=lG8I6o6jugE

i obiecuję udzielać sie na forum... :)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przem1978
To jest forum wystarczy powiedzieć ze za mało ludzi z trójmiasta i juz na 2 dzień jest już Rodak z tej samej ziemi witam i od razu o łowiska pytam:>:> nie czuje jak rymuje witam cię

no czesc, pewnie w tym dziale nie moge pisać o łowiskach, wiec tak w skrócie :)

w sumie mam 3 miejsca tylko:

1. Koleczkowo (trasa Gdynia - Szemud) - płaci sie za kg ryby, ale irytuje mnie to miejsce, jest nakaz zabierania ryb, a ja musze udawać ze ryba mi uciekła gdy dawałem jej buziaka :) ale karpie sa tam ładne, mozna powalczyc z nimi - nie mniej to miejsce gdzie jedzie sie po ryby a nie na ryby...

2. Czarna Dąbrowa (trasa Kościerzyna-Bytów) - na zezwolenie 1-dniowe u lesniczego i tu jest OK, ale troche daleko dla mnie, Amur tu był z powyzszego filmu :)

3. jez. Czarne - Niesiołowice (koło Stężycy) - zezwolenie 1-dniowe u rowerzysty - tu jest najlepiej, w tamtym roku "coś" porwało mi sprzet i mam respekt... :)

ale szukam nowego, np:

- jez. Kczewskie w Przodkowie (N54,38598, E18,33070) byłem raz i bez efektów, ale podobno duzy Karp i szczupak tam czeka na mnie

- jez. Duże w Kiełpinie (N54,29697, E18,22336) tez raz byłem i bez efektów i też szczupak tam na mnie czeka :)

znasz te powyzsze, a może masz coś dobrego tak do 50 km od trójmiasta ? :)

p.s. ja nie PZW, wiec tylko komercyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pater

cześ mam na imię Patryk jestem nowy na forum wędkuje od niedawna głównie jest to spining mam kilka pytań na którre mam nadzieję otrzymam odpowiedzi :smile: pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy.

P.S. Mam do was ogromną prośbę odpowiadając na jakiś temat patrzcie na daty :wink: bo czasami bywa zabawnie jak ktoś odpowiada na pytanie sprzed roku które brzmiało np. tak: W najbliższych dniach mam zamiar zakupić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Piotrek i mam 21 lat. Ryby łowię od 2004 roku. Pochodzę z małej miejscowości Mirzec w woj. świętokrzyskim. Najbardziej lubię łapać na spławik batem a także odległościówką. W latach 2005 i 2006 zająłem 2 miejsce w zawodach o mistrzostwo koła.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i liczę na miłą współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow,mam na imie Jacek,mieszkam w niewielkiej wsi,10 kilometrow od Kazimierza Dolnego,aktualnie,pomieszkuje w angielskim Bristolu.Jestem pionierem w mojej rodzinie z zamilowaniem do wedkarstwa,niestety raczej to niedzielne wedkowanie,niz pasja ktora wciagnela mnie w calosci,jako ,ze druga miloscia jest rower,staram sie laczyc te dwie rzeczy co sprawia ze potrafie wziac spining i czasami wcale go nie rozlozyc na rybach tylko przejechac iles kilometrow brzegiem rzeki gapiac sie na wode ''jak szpak w telewizor... '' :mrgreen: Tak czy owak lubie wedkarstwo,i chce poszerzyc swoje wiadomosci na jego temat,i dlatego sie tu zarejestrowalem...Pozdrawiam serdecznie,mam nadzieje ,ze nie bede zameczal zbytnio pytaniami ,a i moze jakos pomoc mi sie uda ,chociaz z moja wiedza ,przy wielce szanownym gronie tutaj ,bede sie zachowywal ,raczej jak powsciagliwy uczniak ,niz jak nauczyciel...Awiec do dziela i ruszam na forum :!::!::!::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !Serdecznie Witam po raz pierwszy!

Nigdy nie uczestniczyłem w żadnych forach ale to zainteresowało mnie bardzo może ze względu na ogrom poruszanych tematów może ze względu na moją ciekawość i możność zadawania pytań (konkretnych pytań).

Wędkuję od zawsze ale od trzech lat zacząłem się specjalizować w łowieniu KARPI , bardzo mi się to spodobało i myślę że moje pytania głównie tej dziedziny będą dotyczyły.

Jeszcze raz serdecznie Wszystkich Witam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imie Jacek i jestem z Bialegostoku (tymczasowo UK). Moj pierwszy kontakt z wedkarstwem mial miejsce sporo lat temu, jednak dopiero niedawno wciagnalem sie do tego stopnia aby traktowac to jako regularne hobby. Najbardziej podoba mi sie lowienie na rzekach, w szczegolnosci spinningowanie i nocne wypady z gruntowkami.

Lektura tego forum pozwolila mi zdobyc wiele ciekawych informacji, dlatego postanowilem stac sie jego uzytkownikiem.

Pozdrawiam Wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Wojtek i mam 14 lat. Mieszkam w starym weglincu (dln Śląsk). Ryby łowie od kiedy pamietam ( w końcu jestem zodiakalną rybą), a w zawodach startuje od 2003r. W 2007r. zdobyłem v-ce mistrzostwo koła, w tym samym roku wziałem udział w mistrzostwach dln Śląska zdobywajac 4 miejsce . Łowie większością metod ale najbardziej lubię łowić na picker i tyczkę.

Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszysytkich mam na imie Mateusz i mam 20 lat...swoja przygode z wedkarstwem zaczalem pare lat temu ale dopiero teraz wyrobilem sobie karte :/ interesuje mnie najbardziej technika gruntowa ze wskazaniem na karpia...wszelkie pomoce,informacje i rady mile wskazane poczatkujacemu karpiarzowi :D z gory dziekuje i goraco wszystkich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Mariusz , lat 25 , mieszkam w Piszu ( mazury ) . Wędkarstwem interesuję się od ok. piętnastu lat . Głównie łowię na spławik ale zdarzają się wypady spiningowe . Mój rekord to boleń 5.20 kg. złowiony na woblera . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów. Jak byłem mały dali mi na imię Krzysiek i tak mi już zostało :grin: Wedkuję od niecałego roku (nie liczę leszczynowego kija z wujkiem jak miałem 9 lat hihihi) Jestem rodowitym Łodzianinem. Ostatnio zacząłem jeździć na Ldzań, bo na Krzywiu została już chyba sama woda z zanentą i wędkarzami. Chciałbym się wybrać na Wartę ale jak raz mnie tam wywiało to się przekonałem, że zabawa na rzece to zupełnie inna bajka. Nie mam jeszcze ulubionej metody jak niektórzy tutaj, bo tak na prawdę dopiero się uczę. Prócz rybek interesują mnie kompy i motoryzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chorobliwie zainteresowanych wędkarstwem.Mam na imie Piotr jestem z Krapkowic koło Opola-jestem Wędkocholikiem żona chce mnie skierować na odwyk ale ja uważam że zemną jest wszystko ok.(nie wiem co Ona odemnie chce :mrgreen: )Poza tym na chleb niekiedy mi brakuje ale na robaki i zanęte -NIGDY. :lol: .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.. co tu pisać, ryby łowię od kiedy w ogóle coś pamiętam :D. Ostatnimi czasy rzadziej, ale już pracuję nad tym aby było normalnie :D. Często jestem na Poraju, Dziećkowicach, Mazurach. Czasem łowię nawet rekiny w ciepłych morzach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.