Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam na imię Robert \41lat\ mieszkam w Wa-wie.

Wędkuję do jakiś 20 lat w tym od 15-stu ;nałogowo.

Ulubiona metoda to spławiczek nad jakimś mazurskim jeziorkiem lub spining \to jest wersja letnio-urlopowa\.Jak ;złapię; parę wolnych godzinek to śmigam nad Zalew Zegrzyński i wtedy bawię się w grunt.

A i jeszcze jedno - moje dziecię \córa\ zaadoptowałem do wędkarstwa :wink: P

Pozdrawiam wszystkich i starych i nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

To i ja się przedstawię . Imię -Robert. Wiek -35 lat. Wedkarstwo -od 19 lat .

Metody -praktycznie wszystko ( nie łowię na muchę i z pod lodu).

Sukcesy -nie wypada się chwalić ale kilka srebrnych i brązowych medali by wpadło (gdybym tylko zgłosił)

W tym sezonie jeszcze nic konkretnego ale na rybkach byłem dopiero parę razy.

Pozdrawiam wszystkich wędkujących. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello hello Pawcio jestem - 30 skonczona w lutym tego roku. Marzy mi sie starosc.Dlaczego ? Bo wtedy mam nadzieje miec wiecej czasu na wedkarstwo ! :cool:

Moja zyciowa rybka to leszczyk 49,5 cm :) I to tyle moich osiagniec :sad: Z racji tego, ze nie mam sie od kogo uczyc i dodatkowo mam mało czasu na rybki - tak to wyglada...Karta oplacona a wedkowania niet.Zdrówka wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

imię - Edek

rocznik - 55

miejscowość - Gdynia

zainteresowania :

wędkarstwo ,

łowiectwo ,

mineralogia (zbieram kamienie)

Łowię od ok. 30 lat , moje łowiska to głównie jeziora w okolicach Kartuz , Kościerzyny ,

Starogardu Gdańskiego oraz morze i Zalew Wiślany. Ulubione metody to :

spining , grunt oraz mormyszka z pod lodu.

Teraz moim ulubionym sposobem jest łowienie na FORUM , zachorowałem na

gips nogi lewej (dwa palce) jeszcze trzy tygodnie.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę połamania.....kija oczywiście.

Edek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kaczor,. Twoja ksywa to z racji uprawianego hobby jakim jest łowiectwo? Mamy podobne zainteresowania, dla mnie wypad do lasu to taka jakby trochę odskocznia od całego tego pie......go życia. Lubię podumać na ambonce nawet i całą noc. A kamienie też lubię- tyle piękna jest w martwej naturze.

Życzę szybkiego ( a może nie szybkiego, bo choć tyle wolnego co się siedzi w domu) powrotu nad wodę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech , przywitać się i przedstawić powinienem już w marcu , stąd to przepraszm.

Witia , niezmiernie się cieszę , wśród myśliwych jest więcej wdkarzy niż myśliwych

wśród wędkarzy . To jest forum wędkarskie więc chyba znajdziemy jakiś inny

sposób komunikacji.

Dziękuję bardzo za życzenia , wiesz dobrze , myśllę , że i wszyscy co się z czło-

wiekiem dzieje jak nie jest parę dni nad wodą czy w terenie.

Pozdrawiam Edek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam. Jestem Krzysiek, mam 17 lat. Mieszkam w Przemyślu. Wędkuję od kąd pamiętam, głównie w rejonie miejsca zamieszkania. Mam spore osiągnięcia jak na swój wiek i sprzęt. Co roku jest lepiej :wink: .

brzana - 60cm

świnka 45!cm

lin 40cm

karaś 35cm

W sumie to poławiam trochę "egzotyczne" ryby dla wędkarzy z innych rejonów kraju (świnki, certy, brzany :mrgreen: ), ale za to nie złowiłem jeszcze wżyciu lrszcza, sandacza, czy nawet karpia i konkretnego szczupaka :neutral: . No cóż wszystko przedemną. Ulubione metody połowu to gruncik, spławik no i ostatnio również spining. Lubię zasadzić się wieczorkiem na brzankę, albo w słoneczne południe brodzić z przepływanką :grin: . Kocham przyrodę i spokój :wink: . Większość złowionych ryb wypuszczam, ale gdy trafi się coś konkretnego to zjadam :lol: . Inne zainteresowania to muzyka rockowa i cięższa, oraz gra na gitarze. Na zakończenie pozdrawiam wszystkich wędkarzy, gratuluję stronki i życzę taakiej ryby :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy. Na imię mam Arek pochodzę z Działoszyna niewielkie miasteczko nad Wartą. Wędkuję kilkanaście lat ze zmiennym powodzeniem. Ulubiona metoda połowu to gruncik (szczególnie na Poraju). Ostatnimi czasy odkrywam Odrę i tam też spędzam nocki, a poza tym prubuję przekonać się do spiningu, właściwie to nauczyć się go bo pomimo tylu lat wędkowania spining jest mi zupełnie obcy. Jeśli chodzi o pozawędkarskie zainteresowania to sport w każdym wydaniu.

Pozdrawiam wszystkich Lary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.