Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Siemka, jestem nowym użytkownikiem, nazywam sie Bazyli Rusinko , mówcie na mnie Wacek , jestem z Polkowic , łowię głównie metodą spinningową w której odnosze bardzo duże sukcesy. Wielokrotnie łowiłem medalowe sumy , szczupaki , sandacze... Moim największym sukcesem jest złowienie 65 kilowego suma w Odrze. Mam 37 lat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry! Nazywam się Henryk Humrówiła (czyt.Humrówiła). Mam 47 lat, wędkuje od ok.35 lat. Moją pasją jest wędkarstwo spławikowe. "na ryby" jeżdżę po całej Polsce, a nawet za granicą- ale to tylko kiedy otrzymam zaproszenie na zawody od organizatorów). Moja rekordowa Rybka to 57kg - Sum złowiony w Bennohaus. Na swoim koncie mam kilka miejsc na podium w wygranych zawodach powiatowych i krajowych( mniejszych rangą nie zaznaczyłem). W Swoim życiu opracowałem kilkanaście zanęt, przynęt, ochotek spławików i sztucznych przynęt ( oczywiście wszystkie w.w są niezawodne) np. przez kilkanaście lat układałem przynętę ogórkową. Ogóra trzeba odpowiednio doprawić i przez ściśle określony czas gotować. Na tą przynętę każdy Amur, karp i lin nie weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :mrgreen:

W Swoim życiu opracowałem kilkanaście zanęt, przynęt, ochotek spławików i sztucznych przynęt ( oczywiście wszystkie w.w są niezawodne)

no to widzę że nam cosik zdradzisz czyt. podzielisz się informacjami na ich temat. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że sie podzielę, wiele tych przynęt itp. opracowanych właśnie przeze mnie znalazło zastosowanie w wielu firmach i cieszą się naprawdę dużą popularnością, nazw firm nie podam bo to już by była jakaś swego rodzaju reklama. A tak swoją drogą to każdy jest zawodowcem tylko wśród innych wędkarzy tego nie dostrzega i wcale nie uważam sie za jakiegoś bossa. Chciałem tylko zaznaczyć fakty :) Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imie Paweł jak w nicu :), mam 27 lat i wędkuję z karta od 11 lat wcześniej kłusowałem;-) mieszkam w warszawie ale pochodze ze skarżyska kamiennej. Poszukuje kompana/ów do wspólnych wypadów. Dysponuję samochodem tak więc wyskok poza miasto mile widziany :) Wedkuję na spławik i na grunt.

Pozdrawiam Wszytskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów. Paweł 36 lat z Warszawy, łowiłem jako nastolatek, a teraz wspólnie z córką odświeżam "stare" hobby. Wcześniej łowiłem na spławik i spinning, teraz dorzuciłem grunt - "feederka". Życzę Wszystkim taaakiej ryby i połamania kija :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy. Mam 16 lat i mieszkam w pięknej miejscowości jakiej są Sośnicowice(koło Gliwic). W świat wędkarstwa wciągnął mnie mój kolega. Hehe może wstyd się przyznać ale wędkarstwem interesuję się dopiero od tygodnia, jednakże już żałuje, że tak krotko. Myślę, że na początek to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.