Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam. wędkarstwem interesuje się od małego, a wędkując tak poważnie to około 5 lat. Najczęsciej jest to feeder i spinning, ale czasami wyskocze z kolegami na spławiczek, posiedzieć i pogadać. Moje najlepsze wyniki to szczupak 93cm, sandacz 66cm, węgorz 70cm, lin około 2kg, i leszcz 54cm a reszta ryb, to już nic konkretnego. Mam nadzieję, że podczas pobytu na forum, moje osiągnięcia poprawią się.

PS. kartę wędkarską posiadam od 3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że podczas pobytu na forum, moje osiągnięcia poprawią się
Samo siedzenie na forum myślę że nie poprawi twoich wyników ew. może pomóc w ich zmianie. :mrgreen:

Jak powiedział poeta: Trening czyni mistrza :roll::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile:

Nazywam sie Karol, jestem z Sobolewa :mrgreen: Mam 14 lat i łowie od dwóch lat, choć w tym roku byłem tylko kilka razy z powodu braku czasu :cry:

zazwyczaj łowie u znajomych na stawach, i prywatnych :mrgreen:

kilka razy na dziko też łowiłem :roll:

od nowego roku wyrabiam karte, bo w tym sie nie opłaca :lol:

łowie na spławik ;)

osiągnięcia nie specjalne, kilka płotek ładnych 25-35 cm :)

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nazywam sie Darek, mam 20 lat, studiuje na Akademii Morskiej w Gdyni, mieszkam w Redzie a wedkuje odkad pamietam.

Ulubiona metoda to spining ale lowie tez na muche, czasem bialoryb na bata lub odleglosciowa. Od tego roku zafascynowaly mnie trocie, wlasnie skonczylem 1 sezon z 6 wyjetymi trociami i 1 lososiem wiec jest dobrze. Marzy mi sie wielki szczupły lub/i sandacz :wink: Tyle o mnie

Mam nadzieje ze bedzie nam sie milo wspolpracowalo :roll:

Tu kilka fotek moich tegorocznych rybek

s8001578bj0.jpg

przycieteforsqb8.jpg

leszcz65cm32kg200520072hb5.jpg

tczak42cm04042007qx0.jpg

potok48cm11kg270520071tx7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem adam

jestem młody wędkuję może od 4 latek, głównie na stawie prywatnym ale 2 lata temu wyrobiłem kartę...

moje rekordy to:

linek 35cm

karaś 40cm

karp 3.20

pstrąg potokowy 35cm

jak na razie słabiutko ale mam nadzieję że na forum poznam wiele tajników sztuki łowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imie Marcin jestem z Bydgoszczy to znaczy tam spędzilem dużą cześc mojego życia, teraz mieszkam w Gdyni. Dopiero zaczełem moją przygode z wędkowaniem więdz śmigam dalej czytać wasze forum bo to kopalnia wiedzy.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Paweł jestem z Gdyni mam 23 lata i łowię do 6 roku życia:>, ale i tak jestem amatorem, bo dopiero od 2 lat pi razy oko jeżdżę sam na ryby i posiadam jakiś tam swój sprzęt nie wiem, co tu osobie napisać przeważnie ryb nie zabieram z łowiska, bo albo mało łowię albo nic nie łowię a wiec jak chcę zjeść rybę to musze lecieć do sklepu a jeszcze cos o pracy robie w branży remontowo - budowlanej a wiec jak by jakieś pytania to śmiało na pewno pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów po fachu a raczej po kiju .

Dołączyłem do społeczności CHACZYKA dziś i już mi się podoba.Mieszkam w Witkowie obok pierwszej stolicy Polski Gniezna.Mam 42 lata a wędkuję od 12tego roku życia. W pobliżu mojego miejsca zamieszkania jest kilka niezłych jezior takich jak Powidz i Skorzęcin .Jest też kilka bdb łowisk karpiowych które są systematycznie degradowane z myślą o przejęciu wody przez osoby trzecie.Mam nadzieję że będąc członkiem społeczności Chaczyka będziemy mogli razem przeciwdziałac takim praktykom jednocześnie wymieniając się wiadomościami i posiadaną wiedzą jednocześnie bawiąc się świetniepodczas łowienia Misiaków

Pozdrawiam AMETYST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów. Mam na imię Rafał - 28 latek. Wędkuję od małego. Obecnie mieszkam w Świnoujściu i to jest teren moich głównych wypraw. Interesuję się tylko spinningiem, a główną rybką jak na razie jest okoń. W planach jest zakup łódeczki więc niedługo poszerzę swoje horyzonty. Zapraszam do Świnoujścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam wszystkie „haczykowiczki” i wszystkich „haczykowiczów”.

Ryby łowię od 5 lat, więc jestem początkującym amatorem. Większych sukcesów jak na razie nie zanotowałem.

Zacząłem od spławika i gruntu a od zeszłego roku doszedł spinning.

Główne miejsca bitew to Wisła.

Od 4 lat bezskutecznie wybieram się na Jeziorko Czerniakowskie, ale ponieważ mam do niego aż 20 minut na piechotę wiec do tej pory mi się nie udało :oops:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na imię mam Sławek mam 46 lat mieszkam w Grodzisku Maz . to jest 30 km od Warszawy. Przygoda z wędką zaczęła się jakieś 25 lat temu .Początkowo to takie wypady nad wodę z rodziną gzie przy okazji można było pobawić się z płotkami :razz: Od piętnastu lat wędkowanie jest takie bardziej poważne (jeśli można to tak nazwać )Wędkuje w tej chwili tylko na grunt interesują mnie karpie i amury .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dawno nie witałem nowo przybyłych użytkowników. A więc witajcie wszyscy! Wędkarze i nie wędkarze, geje i lesbijki, katolicy i muzułmanie, łowcy uklei i metrowych szczupaków, kobiety i mężczyźni, a także dzieci i młodzież. Wierzący i niewierzący, sportowcy i kanapowcy, a także lewicowcy i prawicowcy!

Ja jestem Tomaszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich wedkarzy. Mam 24 lata, wedkuje okolo 17 lat ,które spędzilem głownie uganiając sie za drapieznikami. Ostatnio zafascynowałem się łowieniem karpi i leszczy. Szukając info na necie trafilem na to forum. Czytam je od okolo miesiaca regularnie. HEJ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.