Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Karpiówka za 200-250zł


Arek0402

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad:

Dragon THYTAN Carp 3,90m 3,0lb (250zł)

Shimano Alivio CX Specimen 12` 3,50lb 3,66m (230zł)

Daiva Black Widow Carp 3,90m 3,50lb (220zł)

To chyba najlepsze propozycje ? Pytanie którą wybrać ? Zależy mi głównie na dalekich rzutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dragona nie znam.

Alivio jest OK ale do rzutów to tak nie bardzo bo jest troche kluskowata i troche sie nadenerwowałem zanim posłałem 70g + małe PVA na ok. 70m

Daiwą machałem na sucho i tak naszybko to to będzie najklepsza opcja z tych trzech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Daivie trochę czytałem i podobno sprzęt z niskiej półki mają do bani. W sklepie powiedzieli mi że są straszne problemy z reklamacjami. A co z tym dragonem ? Ogólnie sprzęt mają ok. ale jak jest z tym kijem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Daivie trochę czytałem i podobno sprzęt z niskiej półki mają do bani. W sklepie powiedzieli mi że są straszne problemy z reklamacjami. A co z tym dragonem ? Ogólnie sprzęt mają ok. ale jak jest z tym kijem ?

W porównaniu do podobnego sprzętu innych firm to w przenośni są to MERCEDESY(Daiwa BW) :lol:

Nie sugeruj się opinią sprzedawcy, a użytkowników, a od tych ostatnich takich "rewelacji" nie słyszałem :mrgreen: Pozdrawiam.

ps. kup Dragona, to dopiero dowiesz się co znaczy problem z reklamacją :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do podobnego sprzętu innych firm to w przenośni są to MERCEDESY(Daiwa BW)

A na innym forum kilka osób pisało że Black Widow jest kiepskie i że sprzęt Daivy jest dobry ale dopiero ten za większe pieniądze. A ten sprzedawca nie miał żadnych kij karpiowych i powiedział że sprowadza tylko na zamówienie więc czemu miał by kłamać że z Daivą są problemy ? Przecież niczego innego by mi nie wcisną bo i tak nic nie miał. Dlatego obawiam się że Daiva w tej cenie to kiepski wybór.

kup Dragona, to dopiero dowiesz się co znaczy problem z reklamacją

A czy ktoś jeszcze miał takie niemiłe przygody z Dragonem ? Bo ja raczej nie mam nic do tej firmy i osoby które znam też chwalą swój sprzęt Dragona.

A co do Alivio to raczej wszyscy piszą że to najlepszy kij w tej cenie, tyle że miękki :(

A może ktoś ma jakąś inną propozycję w cenie 200-250zł ?

Czekam na opinie innych użytkowników, chciałbym poznać wiele opinii zanim dokonam wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na innym forum kilka osób pisało że Black Widow jest kiepskie

Gdzie to można przeczytać? (naprawdę chciałbym zobaczyć te opinie, jakoś mi umknęły)

Kolega ma karpiówkę Dragona z dużo wyższej półki, nie z jego winy nastąpiła usterka( kij na gwarancji) i po stracie czasu, nerwów firma nie uznała gwarancji, a nie chce mu się sądzić i dalej tracić czas i nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek0402, ja przez 3 sezony używam Dragon Silver Carp Edition,ta sama co pokaze w linku.

Naprawde sluzyla mi bardzo dobrze,sprzedalem ja miesiac temu za 2 stowki.

Kupilem w zamian Anakonde Magic Carp,nie jestem jeszcze pewien czy dokonalem dobrego wyboru,przekonam sie na najblizszej zasiadce :mrgreen:

Ale wracajac do Dragona,nie mialem najmniejszego problemu z tym kijkiem,rzuty na 100m to zaden problem,akcja progresywna,przy silowym wchodzi lekko w parabole.Polecam :wink:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1505482689

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mam kompletny mętlik w głowie :( Wiem tylko że w grę wchodzą 3 składy, 3.60m i 3-3.5lb. Na pewno shimano odpada, o Daiwie Black Widow Carp są różne opinie a o Dragon THYTAN Carp wogule nie ma żadnych opinii :D Z tego co znalazłem to Daiwa ma akcję szczytową i jest sztywniejsza od Alivio więc powinna daleko rzucać, tylko te negatywne opinie mnie odstraszają. Ale chyba jednak za nią się będę rozglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allego nawet 180 zł

Ale 2 składowe. 3 składowe na allegro są po 200-210zł

Oglądałem ją dzisiaj w sklepie, spodziewałem się że jest trochę sztywniejsza i akcja raczej bardziej paraboliczna niż szczytowa. W tym sklepie kosztuje 195zł (taniej niż na allegro) więc raczej ją wezmę. Do tego mam Okumę Travertine Baitfeeder TRB 45 (0.35/160m) będzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.