Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Shimano Baitrunner ST 10000 RA


Skibik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu w/w kołowrotka, ale zanim to zrobię chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego młynka. Jakie są jego wady/ zalety. Może zna ktoś z Was kołowrotek z tej półki cenowej lepszy od tego shimano. Za wszelkie info będę wdzięczny. Pozdrawiam Skibik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Używam dwóch takich kołowrotków na karpiówkach 3,5 lb . Kołowrotki spisują się rewelacyjnie . Stosuję obciążenie +100 g i jest fantazja . Kołowrotki pracują nienagannie , bez szumów , skrzypienia i podobnych historii. Nie zaliczam się do grona "namiętnych poławiaczy karpia " , więc nie mogę ci napisać , że wyciągnąłem nim ......... kg rybkę.

Myślę , że do wielkości kilkunastu kilogramów da radę - każdej . Bezbłędnie układa linkę , zamykanie kabłąka - jak w opisach książkowych , bez luzów na szpuli i na osi głównej. Uważam , że świetnie wydane pieniądze jak na tej klasy sprzęt. Są opinie na ich temat na innych forach - tylko starsze modele . Nikt nie napisał jednego złego słowa a wręcz przeciwnie . Kupować i cieszyć się z wędkowania - bo jak ktoś pisał wcześniej SHIMANO nie stać na robienie bubli . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.