Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach - Maj 2011


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 285
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Andrzej 18, Gratulacje, doszły mnie już wcześniej słuchy o twoich szczupakach z weekendu :razz: Weekend nad Wisłą spędzony w miłym gronie niestety rybki nie współpracowały, meldowały się klenie przeważnie 25-30cm ale dwa były powyżej 40-stki i bolki 50-55 także bez szału ale ogólnie jestem zadowolony przecież w wędkarstwie nie chodzi tylko o ryby :wink: Dzisiaj po południu może się wybiorę na jakiegoś bolesława :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje tym co połowili ja wczoraj bez kontaktu z większa rybą same skubania płotek na kukurydzę 6h nad wodą, w końcu nie wytrzymałem i na bacika złapałem około 30 plotek największa 15cm. Zaraz kolejny wypad :)

P.S jaceen zaproś mnie kiedyś an ryby :( zazdroszczę tych rzek i kleników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postanowiłem jechać na zbiornik zaporowy niedaleko mnie wynik to 2 płocie 30 i 32 cm więc dzisiaj postanowiłem powtórzyć i wynik to też 2 płocie tylko teraz po 36 cm (wszystkie płocie złowione miedzy 9 a 13 na 2 ziarnka kukurydzy na włosie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław-Odra

Żeby pominąć brania mniejszych kleni zakładałem duże czereśnie. Zmniejszyła się częstotliwość brań, ale dwa klenie wydłubałem. Większy mierzył 47cm. http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=200362#200362

kopiahpim4807.th.jpg

zazdroszczę tych rzek
Fakt, Wrocław nie ma co narzekać na brak wody dla wędkujących.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 4 godzinki nad jeziorem Rokola efekt 3 liny po 28cm oraz Karaś 25cm, do tego dwa spięte liny (widziałem je ale niestety poszły w zaczepy) oraz 3 za wczesne zacięcia tak że było co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wieczorowego wypadu za kleniojaziem nad Wartę, efekt łowienia od 19 do 22.15 to klenik ok.20cm, było też sporo nietrafionych uderzeń większych sztuk. Ogólnie bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.