Skocz do zawartości
tokarex pontony

Daiwa Tournament Linear X czy Daiwa Windcast Z


dudi79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy,

Mam pytanie do osób które miały doczynienia z tymi młynkami, chodzi mi o Tournament Linear X i Windcast Z.

Zależy mi na wolnym biegu , a w Windcastcie jest System QD-QUICK DRAG, jakoś nie jestem do tego przekonany.

Jak natomiast jest z ich jakością i mocą.

Potrzebuje młynek na karpie i sumy wiślane.

Który polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Znam kołowrotek Daiwa Tournament Linear-S i już ten model prezentuje się i pracuje wyśmienicie.Spotkanie z sumem z pewnością też wytrzyma pamiętajmy jednak, że nie jest to typowo sumowy kołowrotek.Kręcioł karpiowy zawsze będzie półśrodkiem w łowieniu wąsatych.Chcąc mieć prawdziwy sprzęt, a widzę, że w twoim przypadku masz na to pieniądze proponuję PENN SLAMMER 760 z wolnym biegiem skoro jest Ci potrzebny

http://allegro.pl/kolowrotek-penn-slammer-760-live-liner-wolny-bieg-i1720485902.html

Tamte Daiwy mają fajniejsze szpule jednak prawdziwa moc tkwi w Pennach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebny mi kołowrotek do dalekich rzutów dlatego stawiam na te Daiwy, pozatym jak na razie bardziej będę używał go do połowu karpi, kilka tylko razy na suma , więc nie musi być to typowo sumowy sprzęt.

PENN SLAMMER 760 można już zgarnąć za 400zl jak się poszuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linear prezentuje się fajnie - będziesz w 100 % zadowolony.Penna wyżej dałem jako przykład, wiadomo, że szuka się najtaniej.osobiście też wolę szpule przystosowane do dalekich odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penna zakupię jak się z kimś ugadam na sumowe wypady, bo jak na razie znajomi sami karpiarze.

Sam skłaniam się ku Linear X, ale chciałem dowiedzieć się od kogoś coś na temat modelu Windcast Z, jak wypada w porównaniu z Linearem X .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kontakt z obydwoma,Linear X sprawia wrażenie o wiele bardziej wytrzymałego od Windcasta Z .Możliwości rzutowe podobne chociaż Windcast ma jednak szerszą szpulę więc teoretycznie powinno się nim dalej rzucać.Obydwa bardzo dobrze nawijają żyłke,hamulec bardziej mi się podoba w Linear X.Pamiętaj tylko że nie wszystkim odpowiada podwójna korbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.