Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Listopad 2011.


Arbiter

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

byłem dziś cały dzień, łowłem na sprzęt za 500 zł i aż mnie coś chciało trafić jak kumpel wyjął 2 sandacze po 60 cm na sprzęt za 100 zł i łowiłem w tym samym miejscu.
Pogratuluj koledze zanderków :) hehehehehehe zaczyna robić się jak na stokach w zimę rewia mody i sprzętu a umiejętności brak :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś powtórka z rozrywki, tyle że znajomy z....ł sandacza przy pobieraniu na oko 60 cm. Ja natomiast miałem taką torpedę na haku, że to się w głowie nie mieści, niestety rozgiął hak przy główce. Za chwilę jadę kupić jakieś porządne główki bo ile można ryb tracić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wreszcie udało mi się wybrać nad wodę. :roll: Łowienie nad ostatnim kawałkiem wolnej od lodu wody. Mimo -3 i marznącej w oczach tafli jeden sandaczyk się skusił. :lol:

fae65ada0cd1cfa0m.jpg

I jeszcze kilka zdjęć z poprzednich tygodni i przy lepszej pogodzie.

013937beea22d0c5m.jpg

I pierwsze samodzielnie wyholowane większe ryby mojej 4,5 letniej córy. :cool:

48bc08da0b2711bdm.jpg

8fc03439b302d53cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrałem się z muchówką na okoliczną rzeczke złowić namierzonego wcześniej grubego lipienia sporo ponad 40+ niestety woda była trącona i nie mogłem znaleźć miejscówki, skończyło się na kilku tęczaczkach, pogoda super cieplutko, słoneczko, ogólnie gicior.

tczur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.