Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

gdzie wolnosc slowa?


Rekomendowane odpowiedzi

gdzie na tym forum jest wolnosc slowa??? tomik wszystko kasuje i banuje uzytkownikow bez podstawy w temacie pilce!!! co tu sie dzieje??? nie mozna sobie nawet porozmawiac o wedkarstwie! jak tak dalej bedzie to ten dzial umrze bo nikt nie bedzie sie wypowiadac. wszyscy zbanowani. najpierw Venom666 teraz HardcorowyKoksu. jestem zalamany praca tego administratora i nietylko ja!

zadamy wolnosci slowa!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja jak potrzebuję "wolności słowa" przeplatanej wulgaryzmami to się spotykam z kolegami i sobie z nimi tak dyskutuję. A i to też z takimi, których dobrze znam i wiem, że im to nie przeszkadza. Tu nie jesteś ani u siebie ani jedynym użytkownikiem, który później to czyta, więc jak Ci takich "dyskusji" brakuje albo dla kogoś jest wysiłkiem wysilić się i pisać zozumiale dla wszystkich to nikt Cię do obecności tu nie zmusza. I tym czy ten dział umrze czy nie nie musisz się przejmować, To forum na brak użytkowników nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak potrzebuję "wolności słowa" przeplatanej wulgaryzmami to się spotykam z kolegami i sobie z nimi tak dyskutuję. A i to też z takimi, których dobrze znam i wiem, że im to nie przeszkadza. Tu nie jesteś ani u siebie ani jedynym użytkownikiem, który później to czyta, więc jak Ci takich "dyskusji" brakuje albo dla kogoś jest wysiłkiem wysilić się i pisać zozumiale dla wszystkich to nikt Cię do obecności tu nie zmusza. I tym czy ten dział umrze czy nie nie musisz się przejmować, To forum na brak użytkowników nie narzeka.

jak to nie narzeka. macie 8127 uzytkownikow, z czego maksymalnie 20 jest aktywnych. tylko pozazdroscic takiej frekwencji. zamiast kasowac od razu i banowac moze lepiej by bylo dac ostrzezenie? a nie jak ty to robisz najpierw 2 a pozniej od razu 7 i ban. mozna takze edytowac nie chciane posty nie wiem czy o tym wiesz. nie chce ci sie czy co? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w czym Ty masz problem, po co tak się tak męczysz i tu zaglądasz? Jest masę innych stron wędkarskich, trzyma Cię tu coś?. Sam również bez problemu możesz założyć swoje forum. I baw się po swojemu w swoją "wolność słowa", ostrzeżenia, edycję postów i poświęcaj na to swój własny czas.

A tu na tym forum podczas rejestracji jest najpierw prośba o zapoznanie się z regulaminem - wyraźnym i prostym - link do regulaminu jest także na każdej stronie. Nie czytałeś, nie podoba Ci się, regulamin jest dla Ciebie zbyt wielkim wyzwaniem? - powtarzam: nikt Cię tu nie zmusza do obecności.

A nawet pomijając regulamin nie szanując mnie i innych użytkowników oraz mojego i innych czasu, nie oczekuj, że ktoś będzie Cię tu lepiej od innych traktował. Pouczać Cię również nie mam zamiaru i w każdej chwili służę pomocą w dezaktywacji konta. Wystarczy, że napiszesz. Frekwencją też się nie musisz przejmować, za chwilę na Twoje miejsce zarejestrują się nowi użytkownicy.

Tyle z mojej strony w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zablokowanie stopki. rzeczywiscie bylo w niej baaaaardzo duzo obrazliwych rzeczy i wulgaryzmow!!! czy posiadanie stopki to przestepstwo na tym forum?

jesli nie masz czasu na ostrzezenia i edycje postow to oddaj swoja posade innym uzytkownikom. na pewno wsrod tego wieeelkiego grona znajdzie sie ktos kto z checia cie zastapi i bedzie bardziej ludzki niz ty!!!

i nie zaslaniaj sie regulaminem bo sam najlepiej wiesz ze nikt go nie czyta. ja go nie lamie wiec mnie nie pouczaj. ale jak widac stopka byla dla ciebie obrazliwa. sam sobie odrzucasz ludzi od tego forum banujac ich za byle co i jeszcze ten tekst: To forum na brak użytkowników nie narzeka. widac po tobie brak zaangazowania i nie zalezy ci na poszczegolnych uzytkownikach.

gratuluje aDMINIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Moim skromnym zdaniem to Tomik przesadzasz. Owszem, masz racje, ze miejsce wulgaryzmow to na pewno nie publiczne forum. Natomiast kwestia Twojego moderowania forum tez mnie nieco smuci, zwlaszcza jak widze takie oto posty w Twoim wykonaniu.

Za bardzo sie emocjonujesz, ostrzezenia dajesz w sumie za blachostki a gorszych zachowan starasz sie nie zauwazac czy tez moze rzeczywiscie ich nie widzisz.

No i ta cala postawa 'nikt Cie tu nie trzyma'... no sory ale dość szczeniacka i godna conajwyzej sfrustrowanego trolla, ktory uwaza swoje forum za centrum wszechswiata niz Admina...

Kielb co prawda tez poddal sie emocjom ale zauwaz, ze w gruncie rzeczy ma dobre zamiary. Stara sie zwrocic uwage na kwestie istotna a coraz czesciej pomijana. Bo przeciez jak to tak wypominac cos Adminowi...

Wina lezy po obu stronacha ale IMO to od Admina wymaga sie nieco wiecej niźli od zwyklego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy taki pilczyk tez dostanie ostrzezenie lub bana. nie dosc ze obraza mnie i uzytkownika Jazgarz333 to jeszcze nie potrafi edytowac postu i pisze 3 na raz. prawo powinno byc rowne dla kazdego!!!

i w 100% popieram uzytkownikow Jazgarz333 i Winko.

prosze takze o przywrocenie mozliwosci dodania stopki bo nie bylo w niej nic zlego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima się zaczyna :twisted:

Właśnie dopiero się zaczyna a tu już gorąco to co będzie pod koniec.

Tomik jest właścicielem forum więc może robić co zechce, moim zdaniem też czasami przesadza ale forum istnieje i się rozwija więc świadczy to o tym że wie co robi a jak nie wie to cudem udaje mu się w kupie to utrzymać. :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Tomik 1970

Do szanownego admina.

Może uznasz ten wpis za obraźliwy i wywalisz go ale uwierz, że nie mam zamiaru Cie tutaj obrażać ani upominać a moim zamiarem jest jedynie napisać uwagę i własne zdanie na ten temat.

Zamknąłeś w ostatnim czasie temat "humor" i tak sie zastanawiam, czy zrobiłeś to ze śmiechu czy z nie mocy :wink:

Przecież wystarczyło pokasować nieodpowiednie posty a użytkownikom którzy dopuścili się złamania zasad kulturalnego zachowania przydzielić ostrzeżenia.

Ty, zamknąłeś temat i ok , tak zdecydowałeś ale co z tymi użytkownikami, którzy nie przekraczali granicy rozsądku :?: Wrzuciłeś wszystkich do jednego worka i wierz lub nie ale nie było to smaczne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szanownego admina.

Może uznasz ten wpis za obraźliwy i wywalisz go ale uwierz, że nie mam zamiaru Cie tutaj obrażać ani upominać a moim zamiarem jest jedynie napisać uwagę i własne zdanie na ten temat.

Zamknąłeś w ostatnim czasie temat "humor" i tak sie zastanawiam, czy zrobiłeś to ze śmiechu czy z nie mocy :wink:

Przecież wystarczyło pokasować nieodpowiednie posty a użytkownikom którzy dopuścili się złamania zasad kulturalnego zachowania przydzielić ostrzeżenia.

Ty, zamknąłeś temat i ok , tak zdecydowałeś ale co z tymi użytkownikami, którzy nie przekraczali granicy rozsądku :?: Wrzuciłeś wszystkich do jednego worka i wierz lub nie ale nie było to smaczne :wink:

Po to jest ta kategoria na forum, żeby pisać takie uwagi.

Swoją drogą gdyby wszyscy pisali właśnie tutaj swoje uwagi na temat forum czy nawet mój, nie było by płaczu i ździwienia "za co?" w momencie przypomnienia o regulaminie lub dezaktywacji konta.

Natomiast co do samego tematu. Rzeczywiście został zamknięty. Zrobiłem to bo dopóki ja będę właścicielem tego forum, treści obraźliwych w kontekście niektórych narodowości i ich tragicznej przeszłości na tym forum nie będzie. Także, jeżeli w ogóle wiesz o jaki kawał chodziło i niezauważyłeś, to został on skasowany i jak Ci to nie odpowiada to niestety będziesz się musiał obejść smakiem. A co do ewentualnych innych podobnych treści (choć mam nadzieję, że to pierwszy tego typu przypadek) i co będzie z innymi użytkownikami i czy trafią do jednego worka to się okarze jak będę miał wolny czas i przejrzę temat pod kątem podobnych kawałów.

A użytkownikowi, który mi się z niego tłumaczył na PW odpowiem tutaj bo chyba mój podpis w profilu jest wyraźny:

Moim zdanim różnica między typowymi kawałami "nieprzyzwoitymi" z K**** w co drugim zdaniu a obraźliwymi treściami (i nie chodzi mi tu o stereotypy) jest znacząca i choć mnie to osobiście nie uraziło i mnie przepraszać za to nie musisz to tak jak napisałem powyżej, śmiało mozesz sobie darować takie kawały na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomik 1970
Zrobiłem to bo dopóki ja będę właścicielem tego forum, treści obraźliwych w kontekście niektórych narodowości i ich tragicznej przeszłości na tym forum nie będzie. Także, jeżeli w ogóle wiesz o jaki kawał chodziło i niezauważyłeś, to został on skasowany i jak Ci to nie odpowiada to niestety będziesz się musiał obejść smakiem.

Powiem tak - jak najbardziej masz rację ale czy aby nie za bardzo się rozpędziłeś co do ostatniego sformułowania, bo czym ,że będzie to forum bez użytkowników których masz za nic, czytając Twoją wypowiedź, wynika z niej, że jako właściciel forum masz gdzieś co sądzą i piszą inni. No tak... jesteś ADMINEM :lol:

Z mojej strony możesz być pewny, że nie mam zamiaru wkraczać w Twoje kompetencje ani pouczać jak sterować owym forum, ja, zwykły użytkownik nie mam o tym bladego pojęcia :wink: Ale weź proszę pod uwagę to, że skoro jesteś władczym tego forum to do Twojego obowiązku należy dbać o kulturę i porządek a userom którzy tego nie przestrzegają przywalać ostrzeżenia. Tak więc wnioskuję o otwarcie tematu Humor i posprzątanie w nim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, Ty chyba zyjesz w innym swiecie lub wymiarze.

Slowo K... jest w Polskiej rzeczywistosci, w muzyce,filmie w TV,na kazdym kroku.Nie rozumie dlaczego akurat Ciebie ta to oburza.

I zamykanie tematu uwazam nie na miejscu z powodu tego slowa K...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik 1970,

Nawet taki autorytet jak Prof.Miodek zrobil wyklad na ten temat.

:sad:

Ciekawy wykład nie znałem, ciekawe w jakich okolicznościach wygłoszony i przez jakiego Prof.

Nawet jeśli jest to autentyczne to przypuszczam że wygłoszony z przekąsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, Ty chyba zyjesz w innym swiecie lub wymiarze.

Slowo K... jest w Polskiej rzeczywistosci, w muzyce,filmie w TV,na kazdym kroku.Nie rozumie dlaczego akurat Ciebie ta to oburza.

I zamykanie tematu uwazam nie na miejscu z powodu tego slowa K...

I to zdecydowanie w innym. Ja jak chcę sobie poku...., to się najpierw upewniam czy wszystkim w moim towarzystwie to odpowiada. Coś juz na ten temat tu pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.