Skocz do zawartości
tokarex pontony

gdzie wolnosc slowa?


Rekomendowane odpowiedzi

I tu Tomik ma rację.

To, że żyjemy w społeczeństwie gdzie dominuje chamstwo i wulgaryzmy, nie tłumaczy takiego samego poziomu na portalu. Jesteśmy tutaj dobrowolnie, a portal ma w nazwie - wędkarski. Mam dość, kojarzenia polskiego wędkarza, z nieogolonym, nawalonym i smierdzącym rybami facetem, który umie wypowiedzieć po polsku tylko spójniki.

Nie wszystcy muszą się z tym zgadzać. Ale niech uszanują.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tomik 1970

Jestem gotów zaryzykować przyszłość tego forum brakiem tematu "tylko humor" a nawet brakiem całej kategorii Hyde Park, więc jak jesteś tu tylko z tego powodu to przypominam Ci, że to forum wędkarskie i albo uzbroisz się w cierpliwość albo zmień forum.

I trochę więcej wiary co do użytkowników tego forum. Podczas rejestracji na tym forum jest wyraźna prośba o zapoznanie się z regulaminem. Sam regulamin jest też wyraźny i dostępny na każdej stronie forum. Osób kuluralnych i dbających o porządek we własnym zakresie tu nie brakuje. A skala tych, którym muszę naprawdę przywalać ostrzeżenia (nie mylić ze zwykłym przypominaniem o regulaminie w postaci 1-2 ostrzeżeń - bo z tego większość potrafi wyciagnąć wnioski) w stosunku do tych, którzy tego nie potrzebują jest tak mała, że właściwie pod tym względem nie ma co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomik 1970
I tu Tomik ma rację.

Mam dość, kojarzenia polskiego wędkarza, z nieogolonym, nawalonym i smierdzącym rybami facetem, który umie wypowiedzieć po polsku tylko spójniki.

Nie wszystcy muszą się z tym zgadzać. Ale niech uszanują.

Pozdrawiam.

Ale ja również jestem tego samego zdania i napisałem wyraźnie by nie wrzucano mnie do jednego wora z wszystkimi.

Jestem osobą dorosłą i daleko mi od "młodzieżowych" zwrotów czy przekleństw.

swoje zdanie napisałem wyżej a co z tym fantem zrobi tomik to juz jego broszka :mrgreen:

tomik - nie wiem co Ty na to ale ojciec Tadeusz też ma podobną ideologię "słuchajcie i służcie a jak wam sie nie podoba to jesteście niewierzący"

Więc bardzo Cie proszę , nie prowokuj forumowiczów swoimi wypowiedziami :wink:

I myślę, że powinniśmy zakończyć ta walkę z wiatrakami byś nie musiał zamykać i tego tematu :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik 1970, Ty w ogóle zrozumiałeś z jakiego powodu zablokowałem temat Tylko Humor?

tomik - nie wiem co Ty na to ale ojciec Tadeusz też ma podobną ideologię "słuchajcie i służcie a jak wam sie nie podoba to jesteście niewierzący"

I zobacz ilu ma wiernych i oddanych sympatyków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik 1970

Cieszę się, że jesteś tego samego zdania, ale nie rozumiem o co "bijesz pianę".

Humor ma też swoje granice. Raz przeczytałem żonie kilka dowcipów - podsumowała krótko, że są infantylne i nadają się pod osiedlową budkę z piwem. I była to prawda. Zauważ, że na tym portalu mają prawo bezpiecznie i kulturalnie, zdobywać wiedzę 7-mio i 10-cio latki. Na prawdę, nie chciałbym aby wnuczek opowiadał mi dowcipyz portalu wędkarskiego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaziks403, Widze ze Ty i admin chcecie sie wykreowac na zbawicieli.

Niestety Twoje argumenty do mnie nie przemawiaja.

Dzieci i mlodziez w dzisiejszych czasach sa tak zdemoralizowani przez internet,ze nasze forum to pikus.

Maja dostep do internetu bez zadnej kontroli,bo rodzice nie maja czasu sprawdzac.

A jak juz to mlodzian pojdzie do kolegi i nic na to nie poradzisz.

Taka jest rzeczywistosc i mozna duzo na ten temat pisac ale coz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomik 1970

Forum i owy temat jest po to by wyrażać w nim swoje zdanie na temat funkcjonowania tegoż forum więc bardzo proszę by admin i reszta administracji uszanowała tą "wolność słowa".

kaziks403, czy ktoś tutaj namawia kogoś do łamania polszczyzny lub wulgarnych zwrotów? Poczytaj wyżej, jestem temu całkowicie przeciwny, ale jestem tez przeciwny ograniczeniom które tomik wprowadził w danym temacie i to wszystko, w moim mniemaniu powinien zrobić odpowiedni wpis, usunąć posty nieodpowiednie i luz :mrgreen:

Co zrobi, to jego decyzja a ją uszanuje :wink:

A tak w ogóle to wiosna coraz bliżej i będzie gdzie upuścić emocjom :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomik 1970

Tak szanowny Adminie, zrozumiałem i doskonale wiem dlaczego to zrobiłeś, ale chyba wciąż nie rozumiesz mojego stanowiska i nie dociera do Ciebie, że jestem za rygorystycznym przestrzeganiem regulaminu forum bo po to on jest.

Ale, czy użytkownik ma do czegoś prawo w Twoim mniemaniu :?:

Nie spierajmy się już bo do niczego to nie prowadzi, jesteśmy dorośli, więc traktujmy się jak dorośli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, chyba nie z powodow kawalow?.Zrozumiale by bylo dla mnie jak by ktos wstawiał tematy antysemickie lub rasistowskie.

Wyobraź sobie, że właśnie z powodu tego typu kawału. I tak sobie pomyślałem, że w takim kierunku rozwijać tego tematu nie będziemy. I tak, doznałem olśnienia i dopóki nie sprawdzę tego temau pod tym kątem, temat będzie zablokowany

Ale, czy użytkownik ma do czegoś prawo w Twoim mniemaniu

Oczywiście, Internet jest tak fajnie skonstruowany, że np: ja jako jego użytkownik mam prawo wyboru. Wyboru wśród setek, tysiędzy stron - nawet w obrębie jednej dziedziny. Pozostaje mi tylko uszanować regulamin, zasady i czas właściciela danej strony i korzystam do woli :-) Lub jak mi te zasady nie odpowiadają szukam innego forum , strony :cool:

Są też użytkownicy, którzy idą jeszcze dalej i zakładają własne strony na własnych zasadach - też mają do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż widzę że nie tylko ja mam zastrzeżenia do pana tomik-admina.

Jestem zażenowany tym jak pan napisał do mnie ,że mi zablokuje konto dzisiaj...

Pomijam fakt ,że napisał pan do mnie ty,uważa sie pan za kulturanego a tu taka gafa.

Nie chcę rozwijać o czym pisaliśmy do siebie na priv, bo to nie oto chodzi.W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi w którym dziale moge zamieścić zapytanie o wymiary ochronne na wodach sumowskich?

Nie chcę go dawać tam gdzie wcześniej dałem bo dostanę 3 ostrzeżenie a tym samym blokadę pisania postów.

Proszę o rzetelną i jasna odpowiedz. Jak pan niepotrafi udzielić takiej odpowiedzi to może ktoś z moderatorów?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Internecie zwykło się być na "Ty". A na tym forum na pewno i od zawsze.

Ponadto sam się zdecyduj bo najpierw piszesz do mnie jak do kolegi a później na Pan. Jak Ci to nie odpowiada to niestety tu tak jest i będzie. Ale zawsze możesz spróbować zaznaczyć sobie w profilu w podpisie: "Proszę się zwracać do mnie na PAN". :wink:

Ale do rzeczy. Napisałem Ci już w samym przypomnieniu o regulaminie wyrażnie: Regulamin forum pkt 2 i 4

Co ty chcesz tu rozwijać i nad czym się zastanawiać ? Regulamin w tych punktach jest niewyraźny, niewidoczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pan niepotrafi udzielić takiej odpowiedzi to może ktoś z moderatorów?
Jestem i służę pomocą
W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi w którym dziale moge zamieścić zapytanie o wymiary ochronne na wodach sumowskich?

Na forum istnieje Dział/Grupa Tematyczna Łowiska http://haczyk.pl/forum/index.php?c=3 która z koleji dzieli się na następujące Kategorie;

Łowiska ogólnodostępne

Łowiska komercyjne

oraz

Łowiska zagraniczne

Dwie pierwsze z tych kategorii posiadają podkategorię (pozwalającą na bardziej jednoznaczne umiejscowienie łowisk) z nazwą województwa

I tam własnie należy szukać istniejących lub zakładać nowe tematy* dotyczące konkretnych łowisk.

*kolejność nie jest dowolna

Co zaś tyczy wód sumowskich widzę, że od dłuższego czasu istnieje odpowiedni temat;

Łowiska » Łowiska ogólnodostępne » Zachodniopomorskie » wody SUMowskie - regulacje http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=12595 o dziwo!

A teraz w ramach podziękowań za objaśnienie, pochwal się Pan gdzie założyłeś ten swój "nowy temat" ... jak znam życie przy okazji łamiąc pkt 1 lub 4 Regulaminu tego forum lub nawet oba jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję,jednak ten wpis jest z 03-12-10,wiec jest wątpliwość czy jest aktualny. Mimo tego dziękuję za pomoc,juto chyba podjadę do urzędu morskiego i zapytam osobiście,a jak nie to skrobnę maila. Nie chcę mieć niemiłej niespodzianki na łowisku-rozumiesz z pewnością, a na j.dąbskie często latam.

Też jestem zdania że nie warto się kłócić,jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomik 1970

Oczywiście, Internet jest tak fajnie skonstruowany, że np: ja jako jego użytkownik mam prawo wyboru. Wyboru wśród setek, tysiędzy stron - nawet w obrębie jednej dziedziny. Pozostaje mi tylko uszanować regulamin, zasady i czas właściciela danej strony i korzystam do woli :-) Lub jak mi te zasady nie odpowiadają szukam innego forum , strony :cool:

Czyli rozumiem, że brak Ci szacunku do zdania innych użytkowników oraz ich samych a delikatnie mówiąc masz w d...ie ich zdanie oraz co zrobią.

To naprawdę wyjątkowe forum z wyjątkowym adminem nie tolerującym krytyki pod swoim adresem :lol:

Zmień dilera bo ten Ci zioła pomylił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że brak Ci szacunku do zdania innych użytkowników oraz ich samych a delikatnie mówiąc masz w d...ie ich zdanie oraz co zrobią.

To naprawdę wyjątkowe forum z wyjątkowym adminem nie tolerującym krytyki pod swoim adresem

Zmień dilera bo ten Ci zioła pomylił

Ludzie ale w czym macie problem :shock: .

Jak drażni mnie ksiądz w kościele to po prostu tam nie chodzę :idea: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tutaj nie zaglądam dla admina

No ok. w sumie masz racje. Pozostaje tylko jedno ale. Forum jest bo ktoś je wymyslił. Poświęcił czas, chęci, miał wizję tego co tworzy... .

Wymyslił regulamin.

Jak dla mnie wszystko jasne i klarowne. :cool:

Paradoks polega na tym, iż forum bez nas straci rację bytu ale z drugiej strony osoba która je wymyśliła może w każdej chwili zamknąć swój bałagan gdy np.: braknie mu cierpliwości.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że brak Ci szacunku do zdania innych użytkowników oraz ich samych a delikatnie mówiąc masz w d...ie ich zdanie oraz co zrobią.

To naprawdę wyjątkowe forum z wyjątkowym adminem nie tolerującym krytyki pod swoim adresem :lol:

Zmień dilera bo ten Ci zioła pomylił :wink:

Tu nie chodzi o szacunek, a porządek który odgórnie został ustalony przez właściciela forum którym jest Tomik... mam do Ciebie to po chińsku napisać kolego ? Tomik wytłumaczyl Ci wszystko w poprzednich postach po co drążysz temat? nie ma tu nic wiecej do tłumaczenia, dostosuj się do regulaminu albo zmień forum. Dziękuje za uwagę Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień dilera bo ten Ci zioła pomylił

tego typu uwag czy w swoim czy w innych przypadku na pewno nie będę tolerował, więc wysil się bardziej i dostosuj do dyskusji albo przy kolejnej takiej dezaktywuję Ci konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomik 1970

Więc dezaktywuj bo widzę ,że nic do Ciebie nie dociera i nadal uważasz sie za alfe i omegę a na słowa krytyki w swoją stronę reagujesz przydzielaniem ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.