Skocz do zawartości
tokarex pontony

Grzyby


P

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ja w pn. wyjeżdżam do szkoły i dlatego sezon wędkarski jak i grzybiarski u mnie się konczy.Jutro w sumie ostatnia szansa gdzieś wyskoczyć i chyba będą to grzyby ... ;)

Ale najbardziej szkoda mi Waszego forum :| Przez najblizszy miesiac najprawdopodobniej nie bede sie udzielał :( Bede w domu dopiero 30 października, więc adios adios Haczyk.pl :|

Tak więc jutro do lasu poodychać świerzym powietrzem i poprzychylać się troszkę.Gimnastyki w postaci zbierania grzybów nigdy nie za dużo ;)

Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnastyki w postaci zbierania grzybów nigdy nie za dużo
Mnie az dzisiaj od schylania głowa bolała :lol: Nazbierałem 2 wiaderka czrnych łebków, tylko 2 prawdziwki w super miejscu :) Przestało mnie to szybko bawić, to tak jak z rybami w super miejscu gdzie caly czas zarzucasz i bierze :lol: Mało nie dobrze, dużo też niedobrze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psia krew :D jednego borowika znalazłem :D

Ale przynajmniej największy w tym roku :D

mamuśka czyste konto ;D

Nie ma podgrzybków kurde ale co sie dziwić jak była taka susza to 4 dni deszczu nic nie pomogło..... Może jakby kolejne 4 dni popadało ;)

Na targu w O-cu też nie ma grzybów :)

Tzn, że w całym powiecie ostrowieckim nie ma grzybów ;)

Jak ja lubie pizze :D z podgrzybków w tym roku za duzo ich nie zjem ;D jak nic nie popada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie sie coś ruszylo :P

Godzina w lesie bukowym ( na mecz sie spieszyłem )

Mamuśka 35 borowików :D z tym ze 25 znalazla w 5x5 m ;)

Ja 5 borowików ;p tez w jednym miejscu, najgorsze jest to, ze w otwartym lesie nie mozna znaleźć, tylko przy liniach.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z żoną na chwilę w zupełnie nieznanym miejscu i nawet nazbieraliśmy sporo grzybków przez godzinę przed wieczorem. Podgrzybki i kozaki :cool:

Wczoraj 1 godz. w lesie

bboobb, chyba masz zapchaną skrzynkę na privy, bo nie dochodzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z żoną na chwilę w zupełnie nieznanym miejscu i nawet nazbieraliśmy sporo grzybków

Zrobiłem podobnie z nastawieniem na małe maślaki, właśnie stygną, gotowe w słoikach w zalewie octowej. I znowu u żonki mam małego plusa. Na wspólny wypad na rybki niestety nie mogę Jej namówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

679ace148218b7adm.jpg

Od 16 do 18 ;)

100 borowików i 13 podgrzybków

Ja 65 borowików a Mamuśka 35 ;)

A miałem jechać na ryby :P To mnie mamuśka wyciągneła.

Gdybym był o 6 rano to by było z 200 ;) albo więcej bo bym chodził dokąd by mi starczyło pojemników ;)

Podobno u mnie duzo maślaków i kozaków ale jakoś nie lubie ich zbierać ;)

Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.